Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor, ha a Kislányom...

Mi van akkor, ha a Kislányom egyszer csak nem fogadja el a cicit? Mennyi idő alatt apad el a tejem és meddig fog kb. fájni a cicim?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos a Manó, szinte kezdetek óta kap tápszert a cici mellé, mert nem volt elég a tejem. Ennek ellenére minden étkezést cicin kezdtünk, akárhogy üvöltött, addig nem kapta meg a cumisüveget, amíg nem végzett mindkét cicivel. Most viszont ott tartunk, hogy inkább üvölt és bealszik az üvöltésbe (annyira elfárad), de az istennek nem hajlandó szopizni. Már az összes trükkömet bevetettem, amik eddig működtek, de nagyon úgy tűnik, hogy úgy döntött, nem kell neki tovább az anyatej.
2010. febr. 25. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha tényleg mindent megtettél, nem tudsz mit tenni.. Fejd neki a tejet. Egy ideig működik úgy is talán. És legalább nincs annyi idegeskedés.
2010. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Az én kislányom 4 hónapos korában úgy döntött, hogy ő nem cicizik többet. Előszőr én is kétségbeestem, de aztán úgy döntöttem, hogy akkor is anyatejes lesz. Mindig kifejtem neki a tejet, sőt akkor is fejtem, amikor ő nem kért, azért hogy több legyen és ne apadjon el. Ez sikerült is 7 hónapos koráig. Sajnos a mellszívó nem ért semmit, pedig elég jó márkájú volt, így kézzel fejtem és amikor géppel semmi nem jött kézzel meg kijött 150 ml is egy mellből. Én azt tanácsolom, hogy te is próbáld meg úgy, hogy kifejed és azt adod neki. Egy kicsit macerás, de mégsem tápszert adsz neki. Sok sikert és kitartást.
2010. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
48%
Szia! Az én kislányom is csinálta ezt.Ő most 4,5 hós. Amikor fáradt, nyűgős volt akkor először tápszert adtam neki 60 ml-t és utána szoptattam meg. Alvás után erre nem volt szükség így pl. reggel és délelőtt, de mikor megjöttünk a sétából v. ha nem aludt rendesen du. akkor mindig először tápszert kapott, utána gyorsan át cicire.. Ez így ment kb egy hétig, most megint tudom először szoptatni, és utána jön a tápszer. Aztán lassan próbáljuk a gyümölcsöket..
2010. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meg fog jönni a vérzésed. Ilyenkor másabb ízű a tej azért enm kell a babáknak. De ez ahogy elmúlik akkor vissza áll a rend. Fejd le és add cumisüvegből. Nekem meg pont kézzel nem ment a fejés és a kézi mellszívóval volt jobb Avent.Nem vagyunk egyformák.
2010. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi kórházba kerültünk, ahol nem szoptathattam.Fejtem a tejet, nehogy elapadjon, de hiába.Alig két hét sem kellett hozzá, és már nem volt mit fejni.

4 hónappal később közölték, hogy szoptathatok.Aztán hogyan?Jó vicc.

Ha lefejed, és üvegből adod neki akkor sem issza meg?

2010. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!