Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom nem...

3 hónapos kislányom nem fogadja el a folyadékot (te, víz). Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tápszeres a kislányom,és próbálnék néhány korty folyadékot adni neki,de fintorog mindentől.Próbáltam több fajta teát is.

Csak akkor megy néhány korty mikor nagyon éhes,és azt adom neki elsőnek.De amint megérzi,hogy ez nem az amit ő szeretne abba is hadija.Mennyire gond?Mit tegyek?


2011. szept. 29. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. Én 9 hónapos koromig anyatejen éltem. Nem fogadtam el folyadékot és szilárd táplálékot sem. Kielégítő volt a tej számomra.
2011. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül kínálhatod, de ne pánikolj, ha nem issza.
2011. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha szomjas lenne, elfogadná. A babák általában ösztönösen tudják, mi kell nekik. (Az enyém sem akar inni, igaz, enni sem. Hét hónapos és csak az anyatej kell neki. És sem pohár, sem cumisüveg.)

Ha szomjas lesz, majd elfogadja a vizet vagy a teát.

2011. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne adj neki,nincs olyan meleg,h szükség lenne plusz folyadék bevitelre!nekem is 3 hós a babám,én sem adok neki semmi folyadékot mi is tápit eszünk.Majd iszik ha már szilárd táplálékot kap.
2011. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon adtam neki, csak mikor nagy hőség volt, akkor is keveset fogadott el. Szintén csak tápszeres.

7 hónapos, most is utál inni.

2011. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyéni a babáknál is, ugyanúgy, ahogy a felnőtteknél, hogy kinek mennyi a folyadék igénye. Én örülök, ha egy nap megiszok fél liter folyadékot. A 7 hónapos lányom meg 3-4 decit simán megiszik egy nap. Neki már születése óta nagy a folyadék igénye, ő már szopi mellett is kérte a vizet/teát.
2011. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!