Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aposom szerint a fiunk egy...

Aposom szerint a fiunk egy 'korcs' pedig csak egyszer latta. Mikor fogadja mar el?

Figyelt kérdés

A felesegem elozo baratjat az apja elegge birta es mindig azzal van kiakadva hogy en nem leszek soha olyan jo mint az a srac es folyton piszkal. Az a helyzet hogy a baratnom magyar en meg fekete vagyok de lelekben en is magyar (itt nottem fel) igy a 3 hetes fiunk sem feher. Egyszer latta az aposom de azt mondta hogy tobbszor ot se es engem se akar latni. Es azt mondta a felesegemnek hogy maskor ne vigye oda a korcs gyereket mert nem kivancsi ra. Nem tudom hogy majd beletorodik vagy nem de a felesegemet nagyon megbantotta es sokqt sir miatta ami nem tesz jot senkinek. Legalabb a lanyaval beszeljen normalisan ha massal nem tud. Mit tehetnenk hogy nem legyen ilyen bunko?

27/F


2012. szept. 29. 18:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

semmit nem tudsz tenni, a papa már csak ilyen

ha a lányodnak hiányzik az apja, látogassa egyedül

2012. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Egyszer ha látni akarná vagy megismerni őt akkor nem akarjuk tiltani. Ahogy érzi. De azt nem akarom hogy sértegesse mert ő még nem tehet semmiről.


Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat.

És a "rasszista" leveleket is.

#22 Neked is de nem afrikai vagyok.

2012. okt. 1. 21:51
 23/33 A kérdező kommentje:
Valószinű
2012. okt. 1. 21:57
 24/33 A kérdező kommentje:
Békén hagynál már ha szépen megkérnélek?
2012. okt. 2. 07:31
 25/33 anonim ***** válasza:
84%
Ne menjen haza a feleséged addig,míg az Apja meg nem keresi. Nekem Édesanyám meg akarta öletni az unokáját; azt akarta vetessem el,nem érdekelte,hogy az unokája lesz, azt mondta, Ő nem akar nagymama lenni. 9 hónapon keresztül hallgattam,hogy adassak be oxitocint valakivel,h megszülessen a gyerek, de halva... Nem mentünk haza, csak egyszer kétszer,akkor is apukám miatt. Megszületett a lányunk,még akkor se voltunk otthon, majd ő hívott, bocsánatot kért,s könyörgött,menjünk haza. Egyszer elmentünk, órákon keresztül bőgött,az unokáját tartva a kezében. Elmondtam neki, soha de soha nem fogok megbocsátani,de örülök,h most imádja az unokáját. Ezerszer megbánta, h akkor miket mondott...
2012. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
47%
Nos ha a voltbarát a liblingje,nyugodj meg téged sem fog soha elfogadni.Egy nőt meg a gyereke által lehet a legjobban megbántani.Aposod nemfog megváltozni.És a babátokat sem fogja soha elfogadni.Ha nekem bármelyik szülőm azt mondta volna ne vigyem a korcsomat hát magamat ismerve biztos pofán vágtam volna.Pedig azt vallom szülőre kezet nem emelünk.Az életbe meg nem bocsájtanám,de ha csúszna mászna sem kapna egy új lehetőséget.Aposod már nem gyerek aki nem tudja mit beszél.Kerüljétek el nagy ívben,ez egy primitiv lelketlen barom
2012. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
62%

tudod ember, az ilyen bánásmód után a legjobb azonnal elfelejteni hogy ez a fax a világon van, ezt tisztázd a feleségeddel is, hogy nem kívánsz semmilyen kapcsolatot tartani az apjával, ha van esze akkor szó élkül meg is érti sőt pártodra áll, (én kitagadnám az apámat ha ilyen dologból ekkora balhét vágna le)

mert az egy primitív tapló alak aki így viszonyul a lánya párjához.

Még ha le is súlytotta, hogy nem fehér ember lett a vője, ilyen szavakat akkor se enged meg magának egy embernek nevezhető valaki, és ha jót akarsz a fiadnak akkor a közelébe se engeded, és amikor megérik rá elmondod neki, hogy az öregapja miként gondolt rá.

2012. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
64%

Először is: az apósod egy bunkó! Értelmes ember, akinek van szíve, lelke nem mondja egy gyerekre, hogy korcs, pláne nem az unokájára!


Másodszor: Egy ilyen embernek miért akarna bárki is megfelelni? Nem tud szeretni nem kell az ő szeretetéért pitizni, meg sem érdemli. Az ilyet kerülni kell. Legyetek ti együtt boldogok. A gyereknek elsősorban jó apára és jó anyára van szüksége a nagyszülők csak utánuk jönnek.


Valószínűleg nem bírja a feketéket, nem bírja elviselni, hogy a lánya nem fehér emberrel van együtt, szerintem neki te is csak egy korcs vagy ha egyszer a gyereket annak tartja...Egyesek nem tudják felfogni, hogy az emberség nem a bőrszíntől függ. Ti neveljétek a gyereket értelmesebbre. Nem kell, hogy éreztesse a kicsivel, hogy utálja.

Hagyjátok magára aztán vagy meggondolja magát, vagy nem, ez az ő élete, többet nem tehettek érte ezt nem lehet eröltetni.

2012. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
72%

"Legalabb a lanyaval beszeljen normalisan ha massal nem tud. Mit tehetnenk hogy nem legyen ilyen bunko? "


Semmit. Ha ő ilyen bunkó, ha ez a békülési szándék egyoldalú akkor nem érdemes többé keresni őt. (Én személy szerint még csak köszönni se köszönnék neki soha többé miután a saját gyerekemet lekorcsozta - főleg ha a saját szüleim teszik ezt, tőlük sokkal többet várna az ember) Ti most már elsősorban szülők vagytok nem mások gyerekei tehát a saját gyereketeket kell védenetek. A rangsorban ő az előbbrevaló nem a ti szüleitek.

A feleségednek pedig szembe kell néznie azzal hogy az apja nemhogy az unokáját de a saját lányát se szereti hiszen nem örül a boldogságának, fontosabbnak tartja hogy a család fehér maradjon minthogy a saját lányát mi tenné/teszi boldoggá. Feltétlen szeretet? Itt bizony egy csepp sincs belőle, soha nem is volt (csak max. a feleséged hitte hogy van). Feltételekhez kötött szeretetért pedig szerinted megéri pedálozni? Nem hiszem. Mutassatok jó példát a gyereketeknek és ne menjetek le kutyába senki kedvéért se.

2012. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
84%

Valaki írt valamit korábban amit nem tudok szó nélkül hagyni:


"A nagyapam "csak" nem szolt hozzam, vagy morgott, vagy direkt bantot mondott neha, de gyerekkent megelni ezt teljesen mas dolog, mint gondoljatok! Egy gyerek ugyanis "okosabb", atlat a lenyegen, erzi, ha megbantjak, de azt is tudja, hogy ö nem tehet rola, csak a felnött "nem olyan okos"."


Egy gyerek megérzi ha nem akarják őt, a környezetében lévő felnőttek reakcióiból tanulja meg hogy ő maga kicsoda, mennyit ér, hol a helye a világban stb. ha pedig rosszul bánnak vele akkor előbb fogja önmagát hibáztatni és marcangolni hogy miért nem érdemli meg azt a tiszteletet amit mások minthogy arra gondoljon: "a bácsi azért ilyen mert nem olyan okos". Egy kisgyerek ilyenkor MINDIG önmagában keresi a hibát. Lehet hogy a te esetedben volt egy vagy több felnőtt aki ilyenkor mindig igyekezett megnyugtatni hogy nem benned van a hiba, de korántse ilyen szerencsés mindenki. Legtöbben ezzel az önmarcangolással és az ebből következő "nem érek semmit" érzéssel hosszú-hosszú évekig egyedül maradnak (tapasztalatból írom amit írok...).

2012. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!