Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aposom szerint a fiunk egy...

Aposom szerint a fiunk egy 'korcs' pedig csak egyszer latta. Mikor fogadja mar el?

Figyelt kérdés

A felesegem elozo baratjat az apja elegge birta es mindig azzal van kiakadva hogy en nem leszek soha olyan jo mint az a srac es folyton piszkal. Az a helyzet hogy a baratnom magyar en meg fekete vagyok de lelekben en is magyar (itt nottem fel) igy a 3 hetes fiunk sem feher. Egyszer latta az aposom de azt mondta hogy tobbszor ot se es engem se akar latni. Es azt mondta a felesegemnek hogy maskor ne vigye oda a korcs gyereket mert nem kivancsi ra. Nem tudom hogy majd beletorodik vagy nem de a felesegemet nagyon megbantotta es sokqt sir miatta ami nem tesz jot senkinek. Legalabb a lanyaval beszeljen normalisan ha massal nem tud. Mit tehetnenk hogy nem legyen ilyen bunko?

27/F


2012. szept. 29. 18:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Idővel majd megenyhül, hidd el nekem :) Addig is ne foglalkozzatok vele, neki is rossz lesz, hiányozni fog a család és félredobja a csatabárdot.

2012. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem mennék többet haza!
2012. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%
Hát figyelj, szerintem idővel normálisabb lesz csak nem tetszik neki az új helyzet. Ha látja rajtatok, hogy boldogok vagytok akkor szerintem feladja. Egyébként a közelemben volt egy hasonló eset ahol az új pasi kínai volt, az apuka pedig nagy rasszista és a végén feladta. Ma már szinte haverok. :)
2012. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha eddig nem fogadott el, ezután sem fog, valószínűleg a gyereket sem fogja. Védd meg a családodat, vigyázz a feleségedre és bánj vele jól, az apósoddal meg viselkedjél normálisan, tisztelettudóan, amikor csak lehet (amikor nem az unokáját sértegeti, stb.). Ennyit tudsz tenni. Vagy belátja előbb-utóbb, hogy rendes ember vagy, vagy nem, akkor viszont fejen állva pöröghetnél neki, akkor sem változna meg a véleménye.
2012. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%

Hát elég bunkó apja lehet.

És a gyerek nem korcs, a félvér gyerekek a legszebbek.

Szerintem majd megenyhül, de én a helyetekben nem bocsátanám meg neki olyan könnyen, hogy lekorcsozta a gyerekemet.

2012. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
62%

Én türelmet és megértést, megbocsátást javasolnék.

Nem kell keresni a társaságát, de ha valamikor ő szeretne ismét közeledni a családhoz, érdemes engedni.

Azért ezt elfogadni, hogy a lánya fekete embert választott, és az unokája sem fehér, nem lehet könnyű.

2012. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Oke tudom hogy felig ilyen felig olyan de szerintem altalaban a kutyakra mondjuk hogy korcs.
2012. szept. 29. 19:08
 8/33 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen egyetértek a 4-es hozzászólóval.
2012. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy megenyhül, de az is lehet. Az a lenyeg, hogy ez csak töle függ! Ezert pedig nem tudsz mit tenni, ez az ö döntese. Amit tenni tudsz: amit a 4. valaszolo leirt. De nem azert, hogy megenyhüljön vagy ilyesmi, hanem egyszerüen azert, mert emberek vagyunk, es minden ember megerdelmi az embereknek jaro tiszteletet. Te a Te döntesed következmenyeivel elsz, ö az övevel... az elet örök.

(ps: A csaladunkban volt hasonlo eset(nem faji vagy börszin eredetü), en vagyok az unoka, a nagypapam a halalaig nem szolt hozzam, nem tudta megbocsatani a születesemet. Tehat nem biztos, hogy megenyhül, de ezzel is lehet elni.)

2012. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%

Ti is sokkal jobban jártok, ha egy ilyen undorító, primitív emberrel, mint amilyen az apósod, megszakítotok minden kapcsolatot.


Lehet hogy egyszer majd megbánja ezt az egészet, de akkor sem érdemli meg, hogy ezek után még valaha láthassa az unokáját.

(Hihetetlen hogy milyen emberek vannak...mintha a gyerek tehetne bármiről is.)

2012. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!