Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőltessem az azonos műszakot?

Erőltessem az azonos műszakot?

Figyelt kérdés

Párom munkahelyére vettek fel engem is, 4 műszak, de nem az ő műszakjába, hanem a váltóba...

Nem örülök neki, de azt mondták párokat nem raknak egy műszakba, nem egészséges, pedig mások dolgoznak párként egy műszakban már ott...

Amikor ő nappalos lesz én éjjeles, a szabadnapok egybe esnek.

Szóljak még a gyárban? Hogy nekünk jobb lenne egyben, vagy ne erőltessem, ha ezt így megmondták?


2012. szept. 26. 10:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mi együtt dolgozunk évek óta,irodán,ugyanaz a munkakör,itt ül tőlem 3 méterre,sosem volt belőle probléma.

Pedig eleinte megkaptuk hogy magunjuk a 24 órában együttlevést,de nem érdekelt,bebizonyitottuk hogy működik.

És nem hozzuk be az otthoni dolgokat,nem visszük haza az ittenieket.

Többiek is megszokták,hogy idefele kézenfogva,kapunál elengedjük egymás kezét,délutánig meló,akár együtt is (szellemi munka),aztán hazamegyünk kézenfogva.


Én erőltetném az egy műszakot.


Mit mondtak?

2012. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Most jött nem rég a telefon, sajnos nem engedi az üzemvezető, de talán a későbbiekben, ha már elkezdek dolgozni, lehet változtatni, de ezek után én ezt már nem nagyon hiszem, de azért titkon nagyon reménykedem benne, persze...

Egy kicsit ettől ellenszenvessé vált a cég, ahol még egy percet sem dolgoztam, de ok, megértem őket is, van sok primitív ember, akik ezt a lehetőséget előttünk megölték...

Egyelőre örülök, illetve megpróbálok örülni, hogy végre van egy jó kis állásom, aztán majd a többit meg meglátjuk.

Mindenkinek nagyon köszönöm a támogatást és, hogy elmondtátok a véleményeteket, tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban! :)

2012. szept. 27. 09:57
 23/26 anonim ***** válasza:
Amit még megpróbálhattok: Párod régóta ottvan,ő kéri át magát a te műszakodba,ne te ugrálj újként
2012. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Az eljárás szempontjából már nem lenne jó, mert nem férne be az autóba, pl... Meg neki nagyon jó az a műszak, soha nem akarnám, hogy otthagyja.

A másik, az üzemvezető nem engedi, hogy egy műszakban dolgozzunk, szóval... Innentől nincs túl sok variáció. Megszoksz vagy megszöksz... :) Inkább az előbbi. :d

2012. szept. 27. 15:43
 25/26 anonim ***** válasza:
Csak vigyázzatok nagyon,igy alig fogjátok egymást látni,ne menejn rá a kapcsolatotok.
2012. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Igyekszünk, de a muszáj nagy úr. Jó kis próbatétel lesz ez, de bízom benne, így vagy úgy megoldódik!
2012. szept. 27. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!