Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne bántsam...

Mit tehetnék hogy ne bántsam meg a szerelmemet? Nem szeretek náluk lenni, de Ő szeretné ha sűrübben mennék. Eröltessem meg magam?

Figyelt kérdés

a barátom mostanában fo9lyton megjegyzi, hogy én olyan keveset vagyok náluk, csak néha megyek át, hetente vagy épp 2hetente 1x.

És neki ez rosszul esik, mert azt szeretné, ha összeismerkednék náluk minden családtaggal, és énis otthonosan mozognék náluk.

De...

Én furán érzem magam amikor átmegyek.

Mindig kis csini vagyok, mert tetszeni akarok a barátomnak, néha fehér nadrágot veszek fel, néha magassarkút, van amikor egy jó pólót, a hatás Nála nem marad el. De sosem vagyok sznobos, meg mű sem, mert egyik sem jellemző rám, plusz a barátom sem szereti az ilyen csajokat. Szóval természetes az arcom, nuku smink, nem vagyok flegma, aranyosan viselkedem, de magamat adom.

Na, de az apja eleve bunkó velem, flegmán beszél velem, vágja rám a fejeket (barátom már leállította).

Én nem tehetek róla, de nekem az egész család olyan unszimpatikus. Szeretem a barátomat, nagyon.

De a csládját legszívesebben kerülném, nem szimpi az anyja, pedig el szokott kapni 1-1 trécspartira, a húga fiatalabb nálam 4évvel, de ő meg... olyan... nemis tudom... fura stilust képvisel, az öccsét meg nem is ismerem nagyon.

Amikor átmegyek még úgyérzem, hogy engem néznek ki onnan, pedig mindenki farmerban meg pólóban van, esetleg melegítőben. Barátom persze tipikus pasis: farmernaci, pulcsi stb. :)

Nem ez a bajom, hanem az hogy nem szeretek átmenni, és én így érzem magam ott:S

Mégsem mondhatom neki, hogy: "Figyelj Szivem, ellenszenves az egész családod, és utálok átmenni." Nem akarom megbántani.


2010. ápr. 25. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Abba gondolj bele, hogy te ugyanúgy bírálod őket a stílusuk miatt (pl. a húgát), mint ahogy ők kinézned onnan téged. Az öccsét meg látatlanban utálod, meg sem ismerted. Nagyon felületes álláspont.

Senkit nem adnak a családja nélkül. Nem muszáj szeretned őket, de ha tényleg szeretnéd a párod, akkor elviselnéd.

2010. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én szeretem a páromat, de akkoris vannak olyan emberek akiknek zavar az aurája, és nem szívesen vagyok velük.
2010. ápr. 25. 15:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is utálom a párom szüleit mégis egyik héten ott vagyunk a másikon itt. Ha lehet persze inkább itt vagyunk mert Ő sem szeret igazán az otthonába lenni.De néha el kell viselni ez van.
2010. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is mindennél jobban utáltam ott lenni (engem sem bírtak, én sem őket). Dehát sajnos muszáj volt. Azóta szakítottunk, és a legjobban az vigasztal, hogy nem kell többé azzal a családdal találkoznom.
2010. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Na, elmondom mi jutott nekem erről a szituról eszembe. Ha én lennék mondjuk a pasid huga.. Mert ilyenkor az ő szempontjukból is kell kezdeni valamit a dologgal..

Iszonyat idegölőnek tartanám ha hozzánk valaki beállítana egy ilyen szerelésben hozzánk amit mondtál... Eleve idióta dolog egy otthonba így kipuccolni magát az embernek, már ne haragudj. Egy sportcipő (mondjuk nőiesebb ha már ennyire mániákus vagy) egy farmerrel, csinibb melegítővel, átlagos felsővel mennyivel kényelmesebb lenne már? A barátod se nézne hülyének, és nem lenne ilyen feszengős a hangulat. Nem elég egy randira kiöltözni? Ha utána mennétek valahová, megértem, habár én inkább váltóruhát vinnék ... Mindegy.

Ez nagyon zavaró tud lenni, főleg úgy hogy még nem ismernek Téged csak ezt látják hogy ez a liba (már bocs) mindig így jön ide, stb.. Legyél csini, nőies, de ehhez nem kell kiöltözni. Legyél kedves, viszonylag csendes.. És ha utál is az apja, szerintem őt nem érdemes megbántani ezzel.. Nem tudom mennyi ideje jártok, de hacsak nem hosszú évek óta, ezt egy kicsit eltitkolhatnád" " olyan szempontból hogy ettől még menj hozzájuk szerintem... De pl kedvesen el is mondhatnád neki a megérzéseidet, hátha segítene.. De ne bánts meg. Ha az apja tuskó, a családja neked nem jön be, az nem az ő hibája

2010. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nincs melegítőfelsőm, miattuk meg nemfogok venni.

alsóm van, de azt itthon hordom.

utána mindig elmegyünk valahova, de ha az én stilusom nem tetszik nekik, akkor azt sajnálom, nem az kell hogy ők szeressenek. a húga meg 13éves emos kislány, akinek az a legfontosabb, hogy reggelente vasalva legyen a haja.

2010. ápr. 25. 15:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: Valószínűleg engem is azért (is) nem bírtak mert én is úgy öltözködtem. Nem vagyok olyan, itthon szakadt melegítőkben és 100 éves pólókban szoktam rohangálni. Dehát csak a pasim és tetszeni akarok neki. Én sem mentem volna el melegítőben semmi pénzért. Ígyis megcsalt.
2010. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a pasid a melegítős csajokat kedvelte.
2010. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért baj, ha a hugának az a legnagyobb gondja, hogy a haját vasalja. Neked meg az, hogy csini legyél. 1:1. Egyikőtök sem jobb, mint a másik. A csajt felületesnek titulálod (legnagyobb baja), miközben te ugyanolyan felületesen ítélkezel. Nincs jó vagy rossz stílus, különbözőek vagytok, ezt kéne tudomásul venni, és nem bírálni a másikat, hanem elfogadni.

De nyugodtan tartsd magad távol tőlük, majd megelégeli a pasid, és kidob. Én legalábbis ezt tenném, mert hosszú távon nem lehet úgy élni, hogy a párom meg a családom nem bírja egymást. És azért a családjának kicsit azért többet köszönhet, mint neked.

Ha szeretnéd a barátodat, vennéd a fáradságot, hogy megismerd a családtagjait és jó kapcsolatot alakíts ki velük, de te meg se próbálod. Nagy önzésedben csak magaddal foglalkozol.

2010. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Húúú, de nagy fenyegetés, hogy ha a csaj kinyitja a pofáját, akkor a pasi megcsalja meg szakít vele.

A véleményemet elmondom.

Ha menni akar, akkor meg menjen, nem tartom vissza. Szakítson ha akar. Nyomi

2010. ápr. 25. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!