Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne bántsam...

Mit tehetnék hogy ne bántsam meg a szerelmemet? Nem szeretek náluk lenni, de Ő szeretné ha sűrübben mennék. Eröltessem meg magam?

Figyelt kérdés

a barátom mostanában fo9lyton megjegyzi, hogy én olyan keveset vagyok náluk, csak néha megyek át, hetente vagy épp 2hetente 1x.

És neki ez rosszul esik, mert azt szeretné, ha összeismerkednék náluk minden családtaggal, és énis otthonosan mozognék náluk.

De...

Én furán érzem magam amikor átmegyek.

Mindig kis csini vagyok, mert tetszeni akarok a barátomnak, néha fehér nadrágot veszek fel, néha magassarkút, van amikor egy jó pólót, a hatás Nála nem marad el. De sosem vagyok sznobos, meg mű sem, mert egyik sem jellemző rám, plusz a barátom sem szereti az ilyen csajokat. Szóval természetes az arcom, nuku smink, nem vagyok flegma, aranyosan viselkedem, de magamat adom.

Na, de az apja eleve bunkó velem, flegmán beszél velem, vágja rám a fejeket (barátom már leállította).

Én nem tehetek róla, de nekem az egész család olyan unszimpatikus. Szeretem a barátomat, nagyon.

De a csládját legszívesebben kerülném, nem szimpi az anyja, pedig el szokott kapni 1-1 trécspartira, a húga fiatalabb nálam 4évvel, de ő meg... olyan... nemis tudom... fura stilust képvisel, az öccsét meg nem is ismerem nagyon.

Amikor átmegyek még úgyérzem, hogy engem néznek ki onnan, pedig mindenki farmerban meg pólóban van, esetleg melegítőben. Barátom persze tipikus pasis: farmernaci, pulcsi stb. :)

Nem ez a bajom, hanem az hogy nem szeretek átmenni, és én így érzem magam ott:S

Mégsem mondhatom neki, hogy: "Figyelj Szivem, ellenszenves az egész családod, és utálok átmenni." Nem akarom megbántani.


2010. ápr. 25. 15:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet úgy is szépen kinézni, hogy nem vagy kur.vás... minek magassarkú? Nem lehet több 16nál... én sem vagyok, nem veszek, pedig szeretem és a párom anyja is mondta, hogy hordhatnék, mert kicsi vagyok. Meg fehér nadrág... egy sima kék is megtenné, pulcsival, a barátodnak ugyan úgy tetszenél, mert ha szeret, nem a testedet szereti.

A családtagjai legalább próbálkoznak: ha annyira utálnának, akkor az anyja leállna veled beszélgetni? Ugyan már, nem hiszem. Főleg nem a fiús anyák...

Ugyan úgy ítélkezel róluk, mint ők rólad. És itt neked kell tenni! Félre kell tenni a picsogásodat, embereld meg magad, mert nem lesz tartós kapcsolatod, az biztos. Családja vs te... azt hiszem gondolkozni nem kell.

2010. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amúgy egy ennyire bunkó, szűk látókörű csajt énis kiutálnék a családból. Mások véleményét el kell fogadnod, akkor is, ha nem tetszik.

Utolsó voltam.

2010. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Föleg akkor kell elfogadnod mások véleményét ha kikérted,mert azért írtál ide.Figyelj,,picilány.Elöször nölj fel,aztán pasizz,és próbálkozz emberi kapcsolatokat kialakítani!Végül is nem is olyan fontos neked ez a szerelem,csak az a lényeg hogy te hogy nézel ki!!!Gyerekes álláspont,sajna!
2010. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kèrdező, ne vàltoztass a stìlusodon! Senki miatt. Biztos, hogy aki nem fogad el tèged most, az nem szeretne meg òcska cuccokban sem.

Egy 13 èves, sajàt "vilàgfàjdalmàba" beleborult gyerekkel persze hogy nem tudsz mit kezdeni, ez termèszetes, mint ahogy az is, hogy az anyja àltal kierőltetett trècselèsek alatt nem egèszen termèszetes a mosolyod... ismerős helyzet... ;)

figyelj, szerintem beszèlj a pasiddal, de nehogy azt mondd el, hogy hànyingert kapsz a csalàdjàtòl, inkàbb csak annyit, hogy kènyelmesebben èrzed magad, ha nàlatok vagytok, vagy, hogy ùgy èrzed, nem fogadtak el tèged ès ezèrt nem szeretsz ott lenni.

2010. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell mindenkinek az öltözködéssel dobálóznia?! itt nem ez a lényeg! valjuk be, ha az ember nem ismer valakit, akkor a külső alapján itélkezik akárki akármit mond. csak mellékesen megjegyezném, hogy én 23 éves vagyok és mindig magassarkúban mászkálok, csinosan kivéve, ha nagy bevásárlást tartok és kirándulni megyünk hegyekbe. ez miért baj? én igy érzem jól magam, szóval senki ne akarjon senkit megváltoztani!


Kedves Kérdező, te is hagyd békén az emós hugicát, és kommentelők ti is a kérdezőt! Inkább azt kellene feszegetni, hogy a beszélgetést oldják meg! hogy legyen témájuk, keressék meg a közös hangot. ne akarj elszigetelődni tőlük! ha nincs téma, kezd a szokásos időjárással, aztán valahogy csak kijuttok valamerre! ha már a kommunikáció meglesz, akkor senkit nem fog érdekelni, hogy ki hogyan öltözködik! szóval, a léyneg a beszélgetés!

2010. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!