Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Régi" ismerőst lehet keresni,...

"Régi" ismerőst lehet keresni, vagy ne erőltessem a dolgot?

Figyelt kérdés
Lett egy nagyon jó barátnőm 2 éve. Ő is 21 éves. Akkor a párja akivel 2 hónapot volt együtt megcsalta és elhagyta. Nagyon szenvedett utána teljesen életunt kedvtelen lett, de mindig vele voltunk én is más barátok is, és egyre jobb kedve lett és boldogabb is. Aztán másfél év után felkereste ez a fiú, hogy megbánta amit tett és rájött szerelmes belé. Barátnőm nagyon boldog volt, azóta is együtt vannak 6 hónapja, de senki mással nem foglalkozik. Az elején még kerestem többször, de telefonba leráz, sms-re nem válaszol, ha személyesen találkoztunk mindig sietett. 4 hónapja azt sem tudom mi van vele, pedig 6 utcányira él tőlem. Egyik közös ismerősünk újságolta, hogy megvolt az eljegyzés és jövőre ahogy végez a sulival összeköltöznek. Érdemes lenne keresnem? Bánt nagyon a dolog, szeretném a kapcsolatot tartani vele, úgy beszélgetnék vele mint régen.
2010. okt. 4. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges, majd ő keres, ha eszébe jutsz végre. A mézeshetek előbb-utóbb véget érnek.
2010. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem,ne fuss olyan szekér után ami jnem vezs fel,amúgy te csak pótlék voltál.
2010. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
így van, az ilyen nem barát. akkor jó voltál amikor egyedül volt, most meg már feléd se néz. felejtsd el,legyél az igazi barátaiddal, ő meg pofára esik ha esetleg véget ér a nagy szerelem.
2010. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keresd, biztos, hogy hiányzol neki, de eleinte mindenkit lefoglal a nagy szerelem. Örülni fog neked!!
2010. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz,ha örülne nem rázogatná le,azt rázzuk le akit ununk,nem akarunk magunk melett látni.
2010. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak úgy érezted..nem lerázás volt az, csak minden percet eleinte szerelmünkkel töltenénk..majd lassan visszatalál.
2010. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát igenis megér.

Keresd meg, és a reagálásából már okosabb leszel utána.

2010. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám a fenébe.Tudnék erről mesélni.Volt egy "barátnőm" aki 3szor is megcsinálta ezt velem,leghosszabb időre 3 évig aztán keresett amikor otthagyta a barátja.Mint a többi esetben is összeveszés után.De nekem nincs szükségem ilyen barátokra akik akkor keresnek amikor nincs más.
2010. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem keresném. Van hasoló "barátnőm", én egy idő után meguntam, egyoldalúnak éreztem a kapcsolatot. Nagyon bántott a dolog, de megalázónak éreztem, hogy mindig leráz és nem keres. Most éppen fordult a kocka, felhívott, találkoztunk párszor, jól elvagyok vele, de már nem érzem olyan közel magamhoz, mint a barátságunk elején.
2010. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát akkor nem keresem, de nagyon fáj ez nekem hogy amikor szomorú volt mellette álltam álltunk mi barátok, most meg már nem kellünk pedig én igaz barátomként tekintettem rá
2010. okt. 4. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!