Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőltessem az azonos műszakot?

Erőltessem az azonos műszakot?

Figyelt kérdés

Párom munkahelyére vettek fel engem is, 4 műszak, de nem az ő műszakjába, hanem a váltóba...

Nem örülök neki, de azt mondták párokat nem raknak egy műszakba, nem egészséges, pedig mások dolgoznak párként egy műszakban már ott...

Amikor ő nappalos lesz én éjjeles, a szabadnapok egybe esnek.

Szóljak még a gyárban? Hogy nekünk jobb lenne egyben, vagy ne erőltessem, ha ezt így megmondták?


2012. szept. 26. 10:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem igazuk van, én speciel nem dolgoznék a párommal együtt.
2012. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

"nem egészséges" - gratulálok annnak, aki ezt mondta. Kegyetlen és ostoba.

Kérjétek, hiszen így állandóan egy fáradt társat láttok magatok mellett, fáradtan. A szabadnap alatt épp hogy magához tér 4 műszaknál az ember, és már megy is vissza.

Nagyon nehéz lehet ez, legalább egy kis segítség, hogy nem váltásban vagytok. Talán megértésre talál.

2012. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De milyen magyarázattal kérjem ezt? Gyerek még nincs...
2012. szept. 26. 10:38
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Ez tényleg hülyeség, miért ne dolgozhatnátok együtt? Míg egy volt a munkahelyünk a párommal, mi is mindig együtt mentünk. Eredmény: fél szavakból is megértettük egymást, nem volt balhé, civakodás és magánéleti szempontból is így volt tökéletes.

Szerintem szólj, ha másnak lehet, nektek miért nem?

2012. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem az ő műszakjában van üresedés akkor senkit nem fognak áttenni a kedvedért másik műszakba. esetleg később megoldható.
2012. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

2.-ben megindokoltam, miért kell. Persze ezt olyannak kellene mondani, aki megérti. Együtt élünk (jó lenne, ha házasok lennétek, úgy könnyebb lenne kérni) "így nagyon megnehezíti az életünket, hogy mindig fáradtan tudunk együtt lenni". - ezt mondanám, de olyannak, aki megértő. (Nagyon nehéz a 4 műszak, együttérzek veled, Kérdező, és szomorú, hogy a munkahiány miatt a dolgozóknak alig lehet az érdekeiket érvényesíteni. Sok rossz tapasztalatom van nekem is, visszaélnek vele, hogy "nem tetszik, mehetsz" és 1 óra alatt találnak a helyedre mást..)

Próbáld olyannak intézni a kérést, aki emberi, megértő.Remélem, találsz olyat.

2012. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Új pozíciókat töltünk be, minden műszakban van üres hely...
2012. szept. 26. 10:48
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

lehet, h okosabb lett volna, ha nem veritek nagy dobra a kapcsolatotokat.

próbálj beszélni a főnökkel. lehet, h nem is azonnal, de pár hét múlva lesz esélyed, h egy műszakban legyetek.

először mutasd meg, hogy jó munkaerő vagy, nem lazsálsz, mindent rendesen elvégzel, ezáltal lesz jogalapod arra, hogy a te érdekeid is érvényesüljenek.

2012. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Párom lassan 2 éve van a cégnél, mi 9 éve vagyunk együtt, nehéz lenne nem nagy dobra verni, nem gondolod?

Az elején lesz lefixálva a műszakbeosztás, később nem lehet ugrálni.

2012. szept. 26. 10:54
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

tényleg nem jó ötlet...mi dolgoztunk egy helyne fél évig... este:"milyen volt a napod? ja ott voltam én is" kaliberű beszélgetések stb... túl sok, mert akkor viszont a szabadnapunk volt külön... az meg nem az igazi.


nem kell egymáson lógni szerintem, de ti érzitek, viszont nagy általánosságban véve nem tesz jót az azonos munkahely, pláne ha ennyire egymás szájában vagytok egész nap.


egy munkahelyen az ember társasága a kollégái.. sztem az az egészséges... elmesélheted a napodat otthon stb.

2012. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!