Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly? Én ebből azt...

Ez most komoly? Én ebből azt szűrtem le, hogy apáék csak engem nem szeretnek a testvéreim közül.

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy valószínüleg nem várt gyerek voltam, úgyhogy ez is rátesz egy lapáttal a kínomra.

És a szüleink így "megbélyegeztek" minket, vagyis a legidősebb nővérem volt az okos, a másik nővérem meg a legszebb a családban.

És az a lényeg, hogy régebben is sokat csúfolt egy fiú a barátival a suliban, főleg a kinézetem miatt, így az önbizalmam is egy nagy semmi.

És tudom, hogy elég köcsög dolog volt ez tőlem, csak azt akartam, hogy végre valaki valami szépet mondjon rólam, ne csak azt halljam mindenkitől, hogy milyen rusnya vagyok. Ezért megkérdeztem apát, hogy így a 3 gyerek közül ki a legszebb? Mire egyből rávágta, hogy a nővérem. Én meg kérdeztem, hogy akkor én és a másik nővérem milyen szerepet töltünk be a családban? Mire csak annyit mondott a nővéremre, hogy mindig is ő volt a családban az ész.

Ezzel most arra utalt magyarul, hogy én hülye és ronda is vagyok? Szerintetek már nem is szeretnek a szüleim?

14/L


2012. szept. 23. 19:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te meg aranyos vagy :) Szeretethiányos az biztos, de hidd el, hogy majd lesz valakid aki ezerszer jobban megbecsül. Neki nem fog tetszeni egyik nővéred sem, csak te, csak várd meg míg felnősz. Addig meg kitartást.
2012. szept. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!