Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondta már rád valamelyik...

Mondta már rád valamelyik családtagod, hogy csúnya vagy?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltál? Mit éreztél?

2012. szept. 22. 17:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Apám mondta rám, hogy ne várjam, hogy szépségkirálynő legyek, mert nincs bennem sok szépség. Mamám meg azt mondta, hogy dagadt vagyok, és hájas, én viszont azt feleslegnek neveztem csak, mert túlsúlyos, és elhízott még nem voltam akkor. Most, hogy fogytam, már mondta, hogy ez viszont jól áll, és hogy ne merjek visszahízni, mert az már csúnya lenne.


Mamám beszólása kicsit idegesített, mert én nem dagadtnak tartottam magam, csak volt rajtam felesleg (van is még most is valamennyi). Apám mondata is szíven ütött kicsit, arra számítottam, hogy legalább neki szép leszek kicsit, de belegondolva, valóban egy merő átlag vagyok, semmi kiemelkedően szép nincs rajtam.

2012. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, de a páromat fogadták úgy a saját rokonai, hogy "Petikém, te híztál!" mondta ezt a 120 kilós rokon. Nem féltem a párom, nem az a rokonkedvelő típus, visszavágott.
2012. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ja, engem csak a nagyanyám szekírozott folyton, hogy nyáron is hófehér vagyok. Nem tehetek róla, ez van, ezt örököltem, a napon nem barnulok, hanem leégek, ezért nem is megyek napra. Minek? Leégek, fáj, lehámlok, viszket és a végeredmény: megmarad a fehér bőröm, de minimum 5 napot szenvedtem előtte. Persze azért is hallgattam, miért nem megyek napra. Ma már nem olyan gyakran hozza fel.
2012. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Megértelek, nekem is ilyen a bőröm. Persze anyám akkor is osztja az észt, hogy biztos azért nem barnulok le nyáron, mert a nagy seggemet se tudom kivinni...:D Most úgy őszintén, én az ilyen megnyilvánulásain már csak szánakozni tudok.

14/L

2012. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy a család miért nem tud lekopni a "fehér bőr" témájáról, de már 90%-ban sikerült elérnem, hogy hagyjanak ezzel békén, a maradék 10%-ot meg nem veszem el. Másik kedvencem: hajlamos vagyok egy betegségre, emiatt az étrendemen kellett változtatnom. Apám reakciója: miért ilyen betegséget kellett összeszedned? Harmadjára nem volt vicces, visszaszóltam, hogy komolyan azt hiszi, én akartam így?
2012. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%
14 éves voltam, mikor anyám azt mondta, hogy nem vagyok egy női szépség. Ezt azóta sem tudom elfelejteni, pedig már 30 vagyok. A nagyszüleim pedig nem egyszer mondták, hogy kövér vagyok, csak azért, mert nem 49 kg vagyok, mint régen. Nagymamám pedig egyéb testi hibámat is szóvá tette. Nagyon rosszul estek ezek a megjegyzések, mert ezt örököltem, nem tudok mit tenni.
2012. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a szipirtyó öreganyám mondta 13 évesen, hogy "hiába csinálsz bármit, úgyis olyan kövér leszel mint én." Az öregasszony dagadt volt, még mindig az. Belenéztem a tükörbe, még babaháj volt rajtam, de nem voltam kövér.

viszont nagyon durván anorexiás lettem, nagyon korán. Ès évekig tartott mire valahogy magamra találtam, de akkor sem teljesen. Most is vannak gondok.

28/N

2012. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
47%

Persze hogy megbántottak. Az öngyilkosságon is gondolkodtam már. Nincs értelme semminek! Egy dagadt 13 éves lány vagyok!

Na akkor lássuk a bántásaimat:

1. az osztálytársam mondta iskolai védőoltás után, hogy "kérdezzük meg a Veronikát, hogy fájt e. neki elég nagy a karja "

2. anyám: "te kis rbanc krva" "teljesen elkrvásodsz!"

3.mostani oszt. társak(lányok): *elkezdtek röhögni es rám a hasamat nézték* "pocii, Vera pociii xd" Na így.

Meg a családtagom elkezdett rohogni h mekkora karom van. Én már meguntam ezeket a bántásokat! ELEGEM VAN! UTÁLOM HOGY KÖVÉR VAGYOK! (161cm, 62kg. )

Hogy mit érzek? Azt, hogy egy semmirekellő dagadt disznó vagyok.

2012. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

5-ös,ez hatalmas poén!:D Annyira tetszik! Képzelem is a szitut...nagyon jóóó!:) Köszönöm Neked,hogy megosztottad.

Bocs az offért...

2012. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!