Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés lenne ez nektek?...

Milyen érzés lenne ez nektek? (lent)

Figyelt kérdés

... ha mondjuk az apátok azzal piszkálna, hogy csúnya kamasz vagy, ha szerzel egy tök jó bizonyítványt (színötös) azt megkérdeznétek, hogy büszke-e rátok, azt feleli: egy egész kicsit...

Vagy mondjuk, ha állandóan heccelne, és megragadna minden alkalmat arra, hogy piszkáljon? És utána, mikor eleged lesz belőle és a szemébe mondod, arra hivatkozik, hogy nem mondta komolyan és hogy gyakran csak viccelt, hogy a humorérzékem előjöjjön, és hogy nevessek kicsit?


Ti nagyon megharagudnátok rá? Nem bocsátanátok meg neki? Majd még írok.



2012. szept. 1. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem is szokott viccelni apum... Nemtudom fiú/lány vagy, én is szoktam őt húzni... Persze megvan a tekintálye, csak ha olyan kedvben vagyok meg ő is, akkor hülyülünk. De itt nem erről van szó...
2012. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szinte sosincs itthon. Dolgozik, és a másik 2 lánytestvéremmel foglalkozik. Én fiú vagyok. A bátyámmal nagyon jóban vagyunk, és szeretjük egymást, őt mondhatom úgy jobban szeretem majdnem mint a tulajdon szüleimet.

De ő most távol van, egyetemre jár. Van egy menyasszonya. A bátyám hamarosan 20 éves, én 12 leszek. A menyasszonya nála 1 évvel fiatalabb, és miután hazajön az egyetemről össze akarnak házasodni.

Én pedig beleszerettem a lányba annyira egyedül vagyok, de ő foglalkozik velem mindig. Nagyon ciki?

2012. szept. 1. 17:17
 3/6 anonim válasza:

Ez valahogy olyan aranyos a maga módján...

Anyukád mit szól apud viselkedéséhez? Esetleg kérd meg őt, hogy beszéljen vele. Ne vegyél magadra mindent amit mond. Ha nagyon zavar csak erezd el a füled mellett az esetleges rossz megjegyzéseket, vagy vedd pojénra.

2012. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom poénra venni! Mit tegyek, vagy mit mondjak neki, hogy abbahagyja? Kezdem megutálni... :(((
2012. szept. 3. 15:35
 5/6 anonim válasza:
Mond el neki azt, amit itt leírtál.
2012. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szegény :( Hát figyelj én 16 vagyok (lány) és apa csomószor mondogatja ha hazajövök suliból 'Na ma miből kaptál 1-est?' Poénra veszem mert tudom hogy viccel :) De tényleg beszélj vele erről! Bátyádat is megkérdezhetnéd mi a véleménye. Ennyit tudok tanácsolni csak :( Majd írj hogyan alakulnak a dolgok.
2012. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!