Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondta már rád valamelyik...

Mondta már rád valamelyik családtagod, hogy csúnya vagy?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltál? Mit éreztél?

2012. szept. 22. 17:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Óó!

Én a nagymamámtól kaptam kb 5-től 12 éves koromig meg, hogy nagy "akkora a fenekem, mint az Alföld", milyen csúnya vagyok, hosszú a hajam-ezért idegességemben 8 évesen kisollóval bele is vágtam a derékig érő hajamba..- ,ellenben a szomszéd lányai (az szemközt lakó nőt szemelte ki magának, mint menyet, csak ugye nem jött össze..) milyen szépek, okosak, ügyesek, ők kaptak csokit ha a nagyimhoz átjöttek, én nem és közölte, hogy ha tehetné, elcserélne rájuk..

Akkor pokolian esett; mára már tudom, hogy ez mind azért volt mert Ő nem volt elégedett magával. A mai napig azon csámcsog, hogy fogyok-e vagy hízok de már lepereg rólam.

20N

2012. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, akinek a nagyanyja szívózott. Nem voltam egy kövér kisgyerek sem..
2012. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen,anya és tesóim is mondták már.Nagy az orrom és ezt egész kiskoromtól tudatták is velem (na nem mintha nem néztem volna tükörbe..:)) Nagyon rosszul esett, nagyon sokat sírtam,mert a suliban is piszkáltak mikor kicsi voltam. Most is gyűlölöm magam az orrom miatt. Ma már nem mondják...
2012. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Hugom néha emlékeztetni szokott a pattanásaimra, a magasságomra. De már nem bánt úgy, mert amióta lefogytam és tornázom szép alakom lett, ez ellensúlyozza valamennyire hogy alacsony vagyok. Pattanásokra meg púdert teszek ha kimegyek a házból. Ennyi :).
2012. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Jóisten...úgy összeszorult a szívem olvasva ezeket a válaszokat. Nekem se egy matyóhímzés a családom, de SOHA nem mondtak ilyesmit hogy csúnya vagyok...

A súlyomra mikor kicsit elszaladt a ló velem váláskor arra igen de csak így finoman hogy sportoljunk együtt kislányom (naná egy kamasz csak arra vágyik hogy anyuval aerobicozzon:))) vagy itthon egyél főzök diétásat).

2012. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
17:35-ösnek üzenném, bocs, hogy innen, de 160/45-tel semmiképp sem lehetsz kövér, még csak telt sem, mert nincs miből annak lenned, ezt tutira mondom.
2012. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Apum mondogatta olykor, hogy szép vagyok stb. Aztán egyszer hallottam, amikor beszélgetett rólam egy ismerősünkkel, és azt mondta, hogy nem vagyok szép, hanem inkább amolyan szimpatikus. Hát azóta nem hiszek neki, ha szépnek mond :D. Bár nem élem már meg tragédiaként sem.
2012. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A drága,egoista unokahúgom.Egyszer együtt nyaraltam vele.Sajnos azóta sem felejtettem el azt a nyaralást.Ilyenek hangzottak el a szájából,hogy nekem sok haj és sok ruha nem áll jól.Akármilyen frizura,vagy ruhadarab került szóba,az rajtam hülyén állt.Végig azzal hencegett,hogy ő városban lakik és ezért bármit megtehet és milyen hű de izgalmas élete van,nekem meg milyen pocsék lehet faluban lakni és az,hogy már este 6-kor haza kell mennem,miközben ő éjfélkor is tombol.De a legdurvább az volt,hogy az ő szülei elváltak,de az enyémek együtt maradtak.Ezt folyton az orrom alá dörgölte,miközben ő előadta a nagy,megtört akárkit,akinek eddig pokol volt az élete.De azt már nem tudta a kis qrva,hogy apám alkoholista volt és mindennek én ittam meg a levét,többek között azért,mert a szüleim együtt maradtak.Róla meg utólag kiderült,hogy baromira el volt kényeztetve.Mindenre az volt a válasza,hogy jaj,mert a szüleim,meg a szüleim,meg a szüleim és a szüleim.A nyaralás végére már nem volt hajlandó mellém ülni a buszon,mert leprás vagyok.Mindez egy nyaralás alatt történt,azóta alig találkoztam ezzel a gusztustalan,fellengzős libával,de nem is hiányzik.Lehet,hogy egy nyaralás alatt történt mindez,de bennem annyi kisebbségi érzést keltett fel,hogy azóta sem tudtam elfelejteni.És mindezt persze akkor,amikor amúgy is sok problémám volt.
2012. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Egyél csak anyuci, inkább pocsékba menjen, mint kárba."


Úristen. Pocsék=anyuci

2012. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam szép kislány. Anyámék idejekorán, már ovis koromra kirohasztották a fogaimat a cukros kakaóval, teával, a hajamat házilag vágták. Igen frufrut is. Igen, qrva szarul nézett ki. Ráadásul nem vittek idejében szemorvoshoz, így iskolás koromtól jó vastag, műanyag keretes szemüveget hordtam 17 éves koromig. Akkor lett normálisabb szemüvegem.

Mindig éreztették velem, h nem vagyok szép, de nem segítettek, h ez jobb legyen. mindig az utcabeli kislány volt a példa, h ő milyen szép, milyen szép a haja. Tényleg az volt. Mondjuk neki fodrász vágta a haját, nem volt szemüvege és szépek voltak a a fogai.


Amúgy erre csak annyit kell mondani, h anyu-apu, hát volt kitől örökölni.

2012. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!