Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondta már rád valamelyik...

Mondta már rád valamelyik családtagod, hogy csúnya vagy?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltál? Mit éreztél?

2012. szept. 22. 17:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, csak annyit, hogy nagy a fenekem.
2012. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

A testalkatomra mondtak már szépeket.

Kamaszkorom kezdetén elég kövér voltam. Most sem vagyok hú de vékony, de ahogy felnőttem azért kirajzolódtak a vonalaim és telt vagyok ugyan, de arányos, szóval egyáltalán nem érdekel a dolog.


Az a barom pedig aki mondta elmehet a fenébe. Nagyon rosszul esett akkor, semmi célja nem volt a beszólással, csak épp olyanja volt. Tőlem aztán várhat segítséget vagy bármit, lesheti mikor kap.

2012. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Rám csak azt, hogy a szépséged párosul a kedvességeddel. Arról tehetek, hogy hogyan viselkedek, de arról, hogy nem a legszebb az arcom, arról senki vagyis inkább ők, mert az ő génjeik. Egyébként meg a gyereküknek ezt mondani... Jah anyám egy ideig ribancozott is pedig 12-13 évesen semmit nem csináltam amiért mondhatta volna. De ő se szebb nálam, apám meg főként...
2012. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Modta keresztanyám.Undorodást éreztem.Most már ha megszól semmit sem érzek,mert annyiszor szólt meg.
2012. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A férjem néha ezt mondja: egyél csak anyuci, inkább pocsékba menjen, mint kárba. Hát erre mit lehet mondani?
2012. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó! Ez lehet akár vicc is, már a szófordulat miatt :D

Szóval ha nem komolyan mondaná, szóval nem bántani akarna én nem sértődnék meg.


Ha komolyan mondaná, akkor a férfiasságát illetném pár szóval.

2012. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a nővérem és az anyám kb. mindennap elmondja. És ez most tök komoly, és nem csak viccből mondják. Aztán van, hogy lekövéreznek ( csak úgy mellékesen: 160 cm-el és 45 kg-al hol vagyok és kövér?)

Az önbizalmam már így is egy nagy 0, de ők tudják fokozni.

14/lány

2012. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem apam akkor szokott kritizalni az alakommal,mikor merges ram.vagy csak kotozkodni van kedve.


Borzaszto rossz erzes,h az apam ilyen elmevel van megaldva,mert nem tud megvaltozni,ha nincs dolga ,azon van ,h belemkosson. Nem iszik,nem cigizik,nincs karos szenvedelye...meg erre sem tudna fogni.

Mert ugye en a kemeny 169cm-mel magasnak szamitok a csaladban,ezert mindig jon vele..... De speciel erre nem reagalok rosszul,mivel pont jo magassagunak tartom magam.

16l

2012. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Mondták. Derék anyucim, gyerekkoromban, elég sűrűn. A húgom születése után még sűrűbben. Most már nem mondja, de csak azért, mert sokadszorra elhagyott, de már nem megyek utána. Ő sem keres. Szégyent éreztem emiatt is, mind a mai napig nem állt helyre az önbizalmam. Pontosan szó szerint annak érzem magam, aminek elmondott.
2012. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Még senki. Ettől függetlenül nem tartom magam egy nagy szépségnek. Anyám viszont szokott azzal molesztálni, hogy sportolhatnék valamit... mondjuk ő futóbajnok volt, mit várok mást.
2012. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!