Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért normális, ha a szülő...

Az miért normális, ha a szülő így viszonyul a gyerekéhez?

Figyelt kérdés
Az anya "szerelmes" a fiába, az apa a lányába. Nagyon sokat írják ezt. De csak azért, mert gyakori jelenség, még nem biztos, hogy egészséges. Vegyük a homoszexuálisokat, belőlük is rengeteg van, de attól még nem lesz normális dolog. Most nem ezeket embereket ítélem el, csak a jelenséget nézem. Vajon a természeti népeknél is így van, hogy a szülő különbséget tesz a gyerekek között, a nemük alapján?

2012. szept. 21. 11:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
34%

ez a rajongás, vagy akár szerelemnek is nevezhetjük, nem tartalmaz nemi vágyat.


ha igen, akkor az már beteges. sajnos van is rá példa, de remélem nem sok.

2012. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

11.nél a pont. Nem is értem, hogy gondolhattad komolyan a szerelem szót ebben az esetben? Hány éves vagy?

Az a beteges egyenese, ha így értelmezed az ebben az esetben a 'szerelem szót' , ami szerinted majdnem hogy azonosul a nemi vággyal. Ne is akarj még egy darabig gyereket, nem vagy érett rá.

2012. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

"A normális ember pedig örül annak, amilyen nemű gyereke érkezik, mert az a lényeg, hogy egészséges legyen,"

Én is így gondolom. De én nem rólad, és a hozzád hasonló normális emberekről beszélek. Szerintem is ez lenne a normális, hogy az ember örül a gyerekének, akár fiú, akár lány, csak az a lényeg, hogy egészséges és boldog legyen. Ezért nem értem azokat, akik belevisznek más érzelmeket is a szülő-gyerek kapcsolatba. Tv-ben is nyilatkozta egyszer egy nő, hogy az élettársa a 3 év körüli gyerekre gerjedt (nem molesztálta), erre a nő elküldte őt pszichomókushoz (a pasit), a doki meg azt mondta, hogy ez teljesen normális, mert apáskodni akar felette!!!!

2012. szept. 21. 11:56
 14/32 anonim ***** válasza:
Na igen, az már beteges. 1.vagyok.
2012. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok még érett rá, és nem is akarok még, ne izgulj. De azért kösz a kioktatást. Kezdjük ott, hogy a szerelem velejárója a nemi vágy. Igen. Nem azonos vele, de vele jár. Ha szerelmes vagyok a páromba, akkor testileg-lelkileg kívánom! Másik meg, írtam két esetet is, ha nem olvastad volna végig a kommenteket, egy újságcikk, és egy tv riport. Éppen azt mondom, hogy én is betegesnek találom ezt! De azok, akik nyilatkoztak, normálisnak tartották. És ezt nem értem, ezért indítottam a kérdést. Ok?
2012. szept. 21. 11:59
 16/32 anonim ***** válasza:
na viszont ez már durva!!és mi az,hogy ez normális!dögöljön meg az ilyen,akinek akár a fejében is megfordul ilyen.
2012. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Na ezt mondom én is, és egy szakember, egy orvos állítja! OMG
2012. szept. 21. 12:02
 18/32 anonim ***** válasza:

na amit te irtál, az már a beteg kategóriába tartozik. ez nem normális.


de szerintem te most kevered itt a dolgokat.

akkor gondold úgy, hogy a szülő rajong a gyerekért, ez teljesem normális, de ebbe nem tartozik bele a nemi vágy.


na az olyanoknak nem gyerek kell, hanem egy lapát.

2012. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

egyébként félreérthető volt a kérdésed. tehát van olyan hogy "szerelmem" a gyermekem, de véletlen sem olyan értelemben. akik jó szülők,azok nem értenek ez a szó alatt mást mint teljes imádatot jó értelemben.

de nem tartom egészségesnek,ha egy anya.apa netán rágerjed a saját gyerekére,az nem ember és eláshatja magát.

2012. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
18as majdnem ugynazt írtuk.:)
2012. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!