Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért normális, ha a szülő...

Az miért normális, ha a szülő így viszonyul a gyerekéhez?

Figyelt kérdés
Az anya "szerelmes" a fiába, az apa a lányába. Nagyon sokat írják ezt. De csak azért, mert gyakori jelenség, még nem biztos, hogy egészséges. Vegyük a homoszexuálisokat, belőlük is rengeteg van, de attól még nem lesz normális dolog. Most nem ezeket embereket ítélem el, csak a jelenséget nézem. Vajon a természeti népeknél is így van, hogy a szülő különbséget tesz a gyerekek között, a nemük alapján?

2012. szept. 21. 11:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
A szülők az ellenkező nemű gyerekeiket gyorsabban és hamarabb megszeretik. A kérdés hülyeség, és nincs is így, lányom van, nő vagyok és mindennél jobban szeretem, tehát nem mindenkire kivetíthető az elmélet(ed).
2012. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos igaz ez az elmélet és sokszor hülyén jön ki családokban,pl az apa terrorba tartja a lányát,vagy az anya a fiát,de ez is csak a degenerált embereknél fajul el.
2012. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Fordítva lenne akkor már inkább gáz, de persze elég nehéz megmondani, hogy hol a határ a sima szeretet és a "szerelem" között. A nemi szerepét is el kell kezdeni valahol elsajátítani minden gyereknek,akkor már inkább szerencsésebb ez a felállás, mint a terror pl.
2012. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.

Elsőnek: kérlek, ne hülyézd már le a kérdésemet, nem azt állítottam, hogy mindenkinél így van, hanem hogy sokaknál (leírás második mondata, ha nem vetted volna észre). Köszi.

Én még ott tartok, hogy az ember a felnőtt párjába szerelmes, de lehet, hogy én vagyok maradi.

2012. szept. 21. 11:34
 5/32 anonim ***** válasza:
70%

szerintem van benne valami, de nem kell szó szerint venni a szerelmet, és ne is úgy képzeld el mintha a párod szeretnéd.


én inkább rajongásnak nevezném.

2012. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%
Van gyereked?
2012. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

1.vagyok.

Szóval. Nem nevezném 'szerelemnek', mert nem az, ha a férjem rajongásig imádja a lányát. Sőt, örülök, hogy mindennél jobban szereti őt! Ez szerelem? Ugyan már. És pláne ne húzz párhuzamot e között és a homoszexualitás között, mert igen, igaz, nem normális, de ez nem betegség, hanem egy állapot. Sok helyen van olyan, hogy az anya terrorizálja a lányát és a fiát is, és az apák között is vannak ilyenek. Nem örök érvényű a feltevésed, ezt próbáltam érzékeltetni. Látom, nem sikerült.


Nem túl fejlett civilizációkra volt jellemző, hogy a férfi csak fiút akart, és a mai napig is vannak ilyenek. A normális ember pedig örül annak, amilyen nemű gyereke érkezik, mert az a lényeg, hogy egészséges legyen, és még mindig lehet az a megoldás, hogy az apja nevét vigye tovább (így is úgy is viszi a vezetéknevet) lányos formában. PL: Kovács János lánya Kovács Janka, Kovács Janina, ilyesmi. Vagy Szabó Zoltán lánya Zoltina, Zorka, Zolka, és a stöbbi.

2012. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem. Nyilván erre az a válasz, hogy majd megtudom, milyen érzés, ha lesz. Igaz, hogy még nem tudom. De nekem akkor is perverznek tűnik, mert szerelem az, amikor nemi vágyat is érzünk a másik iránt. És egyszer egy újságcikk azt tanácsolta az anyáknak, hogy ne vegyék zokon, ha a párjuk az óvodás kislányukra olyan szemmel néz, mint annak idején rájuk (a nőre). Azért ez durva.
2012. szept. 21. 11:47
 9/32 anonim ***** válasza:
53%
én szktam mondani a fiamnak,hogy szerelmem,meg kis szerlmem.de ez nem összetévesztendő, az igazi szerelemmel,te jó ég.vagymost igazán nem is értem,hogy mit értesz ez alatt a kérdés alatt.ez köztem és a fiam között mr az imádat szintjét jelenti.nem pedig akármi ást.ennyi.
2012. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
és azo túl,hogy szerelmemnek ivom,a mai napig,ha puszit kérek,akkor a számra adja a puszit.na ehhez mitszólsz?:))szerintem ezen már kiakadsz,igaz?:)
2012. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!