Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy semminek érzem magam,...

Egy semminek érzem magam, folyton idegeskedek, nehogy a párom megcsaljon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltam már pszichológusnál, 1 évig jártam, de semmit sem segített. Magánra meg nincs pénzem...


Szóval a helyzet az, hogy baromira rondának érzem magam. Ma egész nap 1 szót sem szóltam, annyira magam alatt voltam. Meglátok egy nőt, és egyből riválisomnak tekintem. Folyton attól félek, hogy a párom valami nálam szebb nőt lát, és arra gondol, hogy mennyivel jobb, mint én, meg hogy milyen jó lenne egy olyan jó nővel szexelni...

Szóval már nagyon elegem van ebből, pár napja ott tartottam, hogy begyógyszerezem magam, szerencsére (vagy nem szerencsére, szerintem inkább ez) kihánytam, aztán elaludtam a fürdőben...


Ennyire kivagyok lelkileg és idegileg is, tényleg minden nőben a riválist látom, mindenki szebb nálam, én meg egy nagy sz@r vagyok. Azt sem tudom, minek van velem a párom, de nem is érdekel. Hiába gondolok erre, hogy biztos szépnek tart, ugyanúgy folytatódik tovább a féltékenységem..


2012. szept. 20. 17:39
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Megpróbálok mindenre válaszolni szépen sorban:


A probléma valahol a fejemben van, hiába érzem magam néhanapján csinosnak, ha meglátok egy jó nőt a buszon akkor egyből újra 0 az önbizalmam.


Én vagyok az 1. barátnője.


Igazából tetszek magamnak. Mármint nem érdekel az a 10 kg háj, ami rajtam van, sosem akartam nagyon vékony lenni. A hajam végre megnőtt, festeni nem fogom, szép színe van. Unalmas a hajam, de utálok foglalkozni vele. Amíg rövid volt, gyűlöltem. Minden este mosnom kellett, minden este beszárítani, másnap reggel kivasalni. Rémálom. Sminkelni nincs reggel időm, bár ha sminkelek, akkor is csak spirál, mert rengeteg mindenre allergiás vagyok és ekcémás lesz az arcom. Szemüveges vagyok, de én szeretem, karakteres arcom van tőle.


Alig van szabadidőm, nemhogy még új hobbim legyen.. :) Most fogok érettségizni, úgyhogy tanulás van 1000-rel, ezenkívül olvasok, állataimmal foglalkozok, sportolok, és ott tartok, hogy időt kell szakítanom a páromra.


Semmit sem javasolt, beszélgettünk csak. Reális álomképem nincs. Csak olyan, amihez jó pár plasztikai műtét kell. Szinte minden testrészemmel van valami gondom, még a szemhéjammal is..


Kifelé ne sugárzom ezt, ez biztos. Erre nagyon ügyelek. Persze vannak napok, amikor biztos, hogy látszik rajtam, hogy valami nincs rendben, de ez csak évente 2-3 hét.


Most ahogy így ezeken a válaszaimon elgondolkoztam, rájöttem, hogy igazából magamnak nagyjából tetszek, és akkor megy el igazán az önbizalmam, ha látok egy nagyon jó csajt pl a buszon..

2012. szept. 21. 16:06
 42/45 anonim ***** válasza:

Hát ha te vagy az első barátnője akkor rizikós a dolog.Nagy általánosságban a férfiak nem érik be csak egy nővel.Jóképű a párod?


Egyébként ezt jó lenne ha elmondanád neki mert nagyon durva amit csinálsz

2012. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Ő most 21 éves, velem veszítette el a szüzességét is pár hónapja. Azt mondta, hogy várt arra a nőre, aki megérdemli, és csak azzal akarta elveszíteni, akivel a jövőjét is el tudja képzelni.

Mondtam neki ezt a félelmemet, hogy mi lesz, ha kiakarja élni majd magát. De azt mondta, hogy ez szerinte hülyeség, nincs szüksége kiélésre. Mondjuk nem bulizós, előttem csak 1 lánnyal csókolózott, azt is egy buliban..

2012. szept. 21. 17:27
 44/45 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez a kiélés szerintem is hülyeség, nekem sincs szükségem más pasikra, és szerintem nem is lesz.

Szüleim 16 éves koruktól együtt vannak, és egyszer sem voltak mással.

2012. szept. 21. 17:28
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

A kiélés nem megjósolható. A férjem 20 évesen nősült, 35 évesen vált és után pár évig "megkergült", mert kimaradt a vadászidény fiatalkorában. Mondjuk nála lecsengett 1-2 év alatt ez.


Ez megjósolhatatlan, pont annyi az esélye, hogy 30 évesen "bekattan", mint annak, hogy soha.


De a problémádhoz nincs köze, ha be fog kattanni, akkor partnertől függetlenül megteszi, ha nem, akkor nem.


Viszont a depresszív hozzáállásod kikezdheti a kapcsolatot.

2012. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!