Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy semminek érzem magam,...

Egy semminek érzem magam, folyton idegeskedek, nehogy a párom megcsaljon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltam már pszichológusnál, 1 évig jártam, de semmit sem segített. Magánra meg nincs pénzem...


Szóval a helyzet az, hogy baromira rondának érzem magam. Ma egész nap 1 szót sem szóltam, annyira magam alatt voltam. Meglátok egy nőt, és egyből riválisomnak tekintem. Folyton attól félek, hogy a párom valami nálam szebb nőt lát, és arra gondol, hogy mennyivel jobb, mint én, meg hogy milyen jó lenne egy olyan jó nővel szexelni...

Szóval már nagyon elegem van ebből, pár napja ott tartottam, hogy begyógyszerezem magam, szerencsére (vagy nem szerencsére, szerintem inkább ez) kihánytam, aztán elaludtam a fürdőben...


Ennyire kivagyok lelkileg és idegileg is, tényleg minden nőben a riválist látom, mindenki szebb nálam, én meg egy nagy sz@r vagyok. Azt sem tudom, minek van velem a párom, de nem is érdekel. Hiába gondolok erre, hogy biztos szépnek tart, ugyanúgy folytatódik tovább a féltékenységem..


2012. szept. 20. 17:39
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

És még annyit hozzátennék, hogy azért utálom, ha a párom megnéz egy másik nőt, mert számomra megalázó. Megalázó, hogy megnézi más mellét, és lehet arra gondol, hogy mennyivel szebb az enyémnél :(

Az enyém ronda, lóg, olyan, mint valami elb@szott puding...

2012. szept. 20. 17:40
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ezen egy szakember nem tudott segíteni, mi itt kevesek leszünk hozzá...

Hiába ír mindenki közhelyeket, az nem fog segíteni.


Pontosan mikor és honnan indult ez a kisebbrendűségi érzés benned? Volt, hogy elhagytak más miatt, vagy gyerekkorodban csúfoltak?

2012. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Nem csúfoltak soha, bár betegség miatt 120 kg voltam 12 évesen, aztán szépen lefogytam, még mindig van rajtam egy kis háj, de igazából már ez sem érdekel. Mondjuk 2 hete alig eszek, mert étvágyam sincs, elég napi 2 alma. Ha többet eszek, rosszul leszek.. Gondlom a lelki bajaim miatt...


Egyszer hagytak el egy másik lány miatt, de nem viselt meg, 1 hónapos "kapcsolat"-ban történt.

2012. szept. 20. 17:42
 4/45 anonim ***** válasza:
25%
dobj 1 képet privibe és megmondom kell e aggódnod ilyenek miatt :)
2012. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Nekem sokat számít a többi ember véleménye, és itt a legnagyobb baj..

Van pár lány, akikkel jóban vagyok (barátnőim nincsenek, a versengésem miatt..), ők mindig dicsérgetik egymást, rám meg soha senki nem mondja, hogy milyen csinos vagyok... Pedig olyan jól esne...

2012. szept. 20. 17:43
 6/45 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet senkinek sem.
2012. szept. 20. 17:44
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem ismerjük a körülményeket, hogy mért vagy ilyen.

De ez butaság, ha nincs rá különösebb okod.

2012. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Nem is emlékszem, hogy mondta-e valaki rám az életem során az anyukámon és a jelenlegi páromon kívül, hogy csinos vagyok :(

Pedig szerintem jó stílusom van, nem öltözködök átlagosan, de nem is vagyok kirívó vagy unalmas, nem keltek feltűnést, de nem is vegyülök el a tömegben... Jó ruháim, kiegészítőim vannak, de ma már lesz@rtam az egészet, most magamnak minek öltözzek ki, mást meg úgyse érdekel és sz@rnak rám.

2012. szept. 20. 17:46
 9/45 A kérdező kommentje:

Butaság vagy sem, tönkreteszi az életemet.

Annyira holtponton vagyok, hogy legszívesebben felakasztanám magam.

2012. szept. 20. 17:47
 10/45 anonim ***** válasza:
85%

Ne felejtsd el, hogy a "csinosság" egyik alapfeltétele a büszke tartás.

Aki saját magát nem látja szépnek, annak tipikus beteg kutya testtartása van. Ezt senki nem fogja megdicsérni. Hiába szép az arcod, alakod, stb - ha ehhez fancsali ábrázat és görnyedt testtartás, ijedten cikázó szemek társulnak, akkor nem fognak szépnek látni.


Szóval belülről kell építkezni.


Van egy kb 120 kg-os kolleganő (160 cm körül van). Kifejezetten csinosnak látom, mert mindig mosolyog, jókedvű és peckes a járása.

2012. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!