Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy semminek érzem magam,...

Egy semminek érzem magam, folyton idegeskedek, nehogy a párom megcsaljon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltam már pszichológusnál, 1 évig jártam, de semmit sem segített. Magánra meg nincs pénzem...


Szóval a helyzet az, hogy baromira rondának érzem magam. Ma egész nap 1 szót sem szóltam, annyira magam alatt voltam. Meglátok egy nőt, és egyből riválisomnak tekintem. Folyton attól félek, hogy a párom valami nálam szebb nőt lát, és arra gondol, hogy mennyivel jobb, mint én, meg hogy milyen jó lenne egy olyan jó nővel szexelni...

Szóval már nagyon elegem van ebből, pár napja ott tartottam, hogy begyógyszerezem magam, szerencsére (vagy nem szerencsére, szerintem inkább ez) kihánytam, aztán elaludtam a fürdőben...


Ennyire kivagyok lelkileg és idegileg is, tényleg minden nőben a riválist látom, mindenki szebb nálam, én meg egy nagy sz@r vagyok. Azt sem tudom, minek van velem a párom, de nem is érdekel. Hiába gondolok erre, hogy biztos szépnek tart, ugyanúgy folytatódik tovább a féltékenységem..


2012. szept. 20. 17:39
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, miért van velem. Szeret, ennyi.
2012. szept. 20. 18:54
 22/45 anonim ***** válasza:
Szeret, ennyi. ....hát nem ez a lényeg? :)
2012. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 16-nak tűnsz. Azok szoktak ilyenen problémázni, csak nálad eldurvult. Nem azzal fogod elüldözni a párod, hogy csúnya vagy, hanem azzal, hogy negatív. Ha valaki ezt vetíti az emberekre huzamosabb ideig, akkor elmar maga mellől mindenkit, mert senki sem szereti az energiavámpírokat és te az vagy. Szerintem is keress egy szakembert, mert ha esetleg szakítotok a barátoddal (nem a külsőd miatt, hanem bármi más okból, ami miatt tönkremehet egy kapcsolat), utána már csak a Híradóból hallunk rólad, hogy felakasztottad magad. Elég depresszív alkat lehetsz. Jobb, ha időben kezelik.
2012. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
23-asnak maximálisan igaza van! Nekem unokatesóm ennyire negatív, vagy talán nem ennyire, de tényleg egyedül van, mint a templom egere! Elvált, társat nem talál, mert senki nem felel meg neki, illetve ő sem kell senkinek huzamosabb ideig, mert mindig csak a negatív gondolatai vannak. Munkahelyén nem szeretik, állandóan kicsesznek vele, ahol tudnak. Ha találkozunk, kb. 1 óra elég ahhoz, hogy elegem legyen belőle, mert más sem hallok, csak hogy ez nem sikerült, az nem sikerült, ez nem jó, az nem jó és ezzel van a probléma meg azzal. Szóval az biztos, hogy az ilyen embertől hosszabb távon mindenki elmenekül. Csakis te tudsz változtatni rajta. Ha egyedül nem megy, akkor szakemberrel konzultálj!
2012. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen, soha nem szoktam panaszkodni. Páromnak sem panaszkodásból mondom, hanem hogy tudjon róla, hogy miért van ilyen sz@r kedvem. Jól el tudok beszélgetni másokkal, és egyszer sem mesélek a problémáimról. Részben azért, mert szégyellem ezt az egészet, szégyellem a kudarcokat is.
2012. szept. 20. 20:02
 26/45 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ez a hatalmas negatív energia ami benned van, nem jön ki, hanem benned dolgozik folyamatosan, mert állandóan elnyomod. Ne csodálkozz, ha pár éven belül komoly egészségügyi problémáid lesznek. Vagy már lehet, hogy vannak is?
2012. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Pszichológián tanultuk, hogy az emésztőrendszeri gondok elfojtott lelki problémáktól lehetnek, szóval erre alapozva igen, nagyon is, hogy van.

Pl evés után 5 perccel nagyon rosszul vagyok, megy a hasam, sokszor nincs étvágyam, székrekedés és hasmenés váltogatja egymást.

Ezen kívül magas a vérnyomásom és egyre ekcémásabb vagyok.. :(

2012. szept. 20. 20:44
 28/45 anonim ***** válasza:
Tényleg 120 kiló voltál? Ezt nem hiszem el. Milyen betegségtől lehet ekkora egy ember? És hogy lettél soványabb? Mennyi vagy most?
2012. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy-alulműködésem van, fél év alatt híztam meg 115 kg-re. Az volt a max súlyom.

Kaptam rá gyógyszert, sportolok keményen és szigorúan tartom a diétámat. 2,5 év alatt fogytam le.

2012. szept. 20. 20:45
 30/45 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem testképzavarom van, mert ilyen nagyon hájas nőkhöz hasonlónak tartom magam. Józan ésszel nézve nem vagyok olyan kövér, mint egy olyan, aki folyik szinte, de néha amikor megnézem a combomat, a régi combom köszön vissza, szóval egy baromi vastag, hájas comb...
2012. szept. 20. 20:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!