Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért idegeskedek barátnőm...

Miért idegeskedek barátnőm gyerekén?

Figyelt kérdés
nem oly rég meg született első gyermeke. tegnap beszéltem vele. rákérdeztem a babára hogy jól van e mire ő hogy nincs vele. meg kérdeztem tőle hogy mi az hogy nincs veled? hol van? mire ő a bátyáméknál de nem tudom elhozni mert ha beteszem a lábam a házba agyon ver.. mondtam neki hogy hívja a rendőrséget ne hagyja már ott a gyerekét de nem hívja. szerintem egy szörnyű anya nekem a gyerekem az első de neki.. utálom az ilyen (anyákat) meg is mondtam neki a véleményem
2012. júl. 9. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha ennyi volt a reakciód, akkor nagyon jó barátnő lehetsz. Utálom az ilyen "barátnőket". :)
2012. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ő 19 én 18 de ën felnőtt fejel nevelem a kislányom. de ő segíteni akarok azon a babán de nem tudom hogy
2012. júl. 9. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
De mit csinált a "barátnőd", hogy a bátyja még be sem engedi a házba?
2012. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt nem tudom. lehet hogy van okuk hogy ne adják neki oda a gyerekét? de akkor meg minek szülte meg. egy gyerek nem játék. fú csak felhúzom magam rajta nagyon haragszom rá. bár nem igen érdekli hogy nincs vele a gyereke
2012. júl. 9. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán azzal segÍtesz a babán, ha hagyod a bátyáéknál. Nem véletlenül nem adják oda neki. Ha rendben lenne minden, akkor a barátnőd már lépett volna, mert csak úgy nem veheti el a bátyja. ValószÍnüleg veszélyeztette a picit és ezért állnak Így hozzá, a barátnőd pedig tisztában van ezzel.
2012. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a báttya agyon is verné házba nyilván van rá oka..ok nélkül nem vesznek el igy egy gyereket az anyjától..és egy anya aki törődik a gyerekével nem hagyja szó nélkül..szóval a baba mostegy olyan helyen van ahol törődnek Vele és ez a legfontosabb..

Jobb is hogy nem intézkedik a csaj mert a végén még megkapná a gyereket és akkor lenne csak baj ha egy ilyen nőnél lenne..

Hogy minek szülte meg?nyilván nem tervezett baba volt,feltételezem apa sincs a láthatáron...biztos szereti a fájdalmat hogy vajudott meg szült..:) ez hülye kérdés..minek szülte meg..ne foglalkozz Vele örülj hogy nincs nála a baba.

2012. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne idegeskedj, nyilván van ok rá, hogy miért nem adják vissza a babát, ahogy annak is, hogy a lány nem hívja a rendőrséget... Gondolom olyan dolgot tett/tehetett a babával, ami ezt kiváltotta a bátyjából. Ok nélkül nem hiszem, hogy csak úgy elvették volna a babát. Ha meg a lány ennyire nem érdekli a baba, jobb ha nem is vele van.
2012. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!