Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 30 felett egy...

Szerintetek 30 felett egy házasságban lehet boldogan gyerek nélkül élni? Vagy addigra már mindenki szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
Én ismerek pár olyan házaspárt akik 30 felett vannak és küzdenek a gyerekért!Azt mondják,hogy mindent megadnának egy lúrkóért!De lehet gyerek nélkül is boldogan élni?
2012. szept. 18. 13:13
1 2 3 4
 31/36 Ilyent ***** válasza:

"Ajánlom a világot megkísérelni a maga sokféleségében szemlélni, úgynevezett széles látókör felhasználásával."

"Igaz, arra kevésbé húzhatóak rá az előre gyártott, korlátozott számú panelek, nem is való ez mindenkinek."

Mint például a Maslow elméleted???

Neked akkor széles lehet a látóköröd ha elméletekre hivatkozol.

És az előző hozászolásodban írtad hogy életcél kell de példát nem tudtál írni.


A Maslow elméletedbe az elsődleges drive-ok közé beteszem a heroin függőséget.

Na most építsed a piramisodat.

2012. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nem nem tudtok írni, NEM AKAROK, említettem többször-szövegértelmezés. Részemről vége, mint írtam már, ezután nem is reagálok.


Sikeres ember lehetsz, ha ezt a koncot még mindig nem tudod elengedni :)

2012. szept. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Ilyent ***** válasza:

"Sikeres ember lehetsz, ha ezt a koncot még mindig nem tudod elengedni"

Hát éppenséggel pont ezért is vagyok az.

Míg te valahonnan kihátrálsz, mint most. Én akkor is szembe megyek.

2012. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
:)
2012. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Loreen válasza:
38 éves vagyok,de soha nem éreztem,hogy vágynék egy gyerekre....a családban,az érettségi találkozón,a társadalomban már jó ideje kitaszítottnak érzem magamat,csökkent értékűnek,boldogtalan vagyok a nyomástól,és sokat sírok,amikor nem látja senki.Párkapcsolatban vagyok...sokszor arra gondolok,hogy tréningelem magamat rá,de utána tovább tolom az időt....őszintén nem szeretem a terhes nőket,és a babakocsit tologató anyukák-apukáktól pedig kifejezetten rosszul vagyok.Örülök,hogy van egy ilyen fórum,ahol végre kibeszélhettem...köszönöm.
2013. okt. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Utolsó,nem kell értéktelennek érezni magad.

Szerinted a sok löttyedt hátsójú anyuka,akinek annyi a szórakozása az életben,hogy megnézi/megnézte a Mónika showt az többet ér tőled?

Te nem vagy átlagos,ezt 38 évesen már fel kellett volna dolgozni.

Hidd el,ha megtetted volna úgy,hogy nem akartad sokkal rosszabb lenne a helyzet,mint most.

2014. jún. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!