Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavar, ha a barátod más...

Téged zavar, ha a barátod más nők képeit lájkolgatja facebookon?

Figyelt kérdés

Engem nagyon! De hiába mondom neki nem érti meg.

Lassan kiábrándulok belőle, pedig nem is vagyunk tinik!

Ő/26 Én/22



2012. szept. 16. 23:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
84%
Zavarna és zavar is. Nem fehérneműs képeket lájkol a párom,hanem mondjuk egy kiránduláson készült képet a Hölgyről stb. És van amikor még hozzá is szól a képhez ha olyan, valami vicceset. Rosszul esett és féltékeny voltam. Már akkor is ha új nőismerőse lett.Aztán rájöttem, hogy ha ezek miatt féltékenykedek, akkor tönkreteszem a kapcsolatunkat...visszafogtam magam. Ha féltékeny vagyok mindenre, attól még meg fog csalni, ha meg akar.
2012. szept. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
87%

Sima, normális képek lájkolása nem zavar!


Fehérneműs, csücsörítős stb képek lájkolása nagyon zavar!

2012. szept. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
89%
engem nagyon zavarna, de szerencsére nem tesz ilyet.
2012. szept. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
73%

...és ha valami pucér csaj van a tv-ben, akkor le is kell sütnie a szemét!

Nehogy már más nőt nézzen a szemét.

Inkább kinyomom a szemét.

Az utcára is csak csukjában mehet ki!


Amúgy mennyivel macerásabb az, hogy folyamatosan fenntartsa valaki a párja érdeklődését,

mint megtiltani, hogy más fotóira rá merészeljen nézni...

2012. szept. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
95%

Kölcsönösen nem teszünk ilyesmit, meg is beszéltük.

Nekem nagyjából ez azzal egyenlő, hogy megbámul mindenki szeme láttára egy másik nőt, és még meg is jegyzi, hogy milyen csinos/szexi, stb. Vannak olyan párok, akiknél ez teljesen normális, meg belefér, nálunk viszont nem, és szerencsére mindketten így látjuk jónak.

Nekünk nem ér annyit egy lájk, hogy sértődést/rossz érzést váltsunk ki a másikból.


Ettől mi nem vagyunk sem birtoklóak, sem önzőek, sem betegek(az eszem megáll), egyszerűen tekintettel vagyunk egymásra, mert tudjuk, mi az, ami rosszul esne a másiknak. És ha már párkapcsolat, akkor egyformán és kölcsönösen figyelembe vesszük a másik kéréseit, igényét.

2012. szept. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
88%

zavaró a szinte meztelen " gyere tégy magadévá "tipusú képek lájkolása. Nekem is rosszul esne. Erre tényleg azt jelenti számomra a lájk gomb, hogy megd.gnálak.


Tapasztaltam már, hogy amikor rámhajtott egy pasi, képeim, vagy posztjaim lájkolásával kezdte. Aztán ha koppintottam, másik sajjal csinálta ezt, össze is jöttek pár héten belül, tehát vaaaan aki így udvarol, ezért tényleg rémisztő.

2012. szept. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mert nem lájkolgat szinte semmit, nemhogy lányokat.
2012. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
42%
Azért ez a nagy áldás ebben a gyakorikerdesek.hu oldalban! Ilyenkor, amikor ilyeneket olvasok, azért mindig hálatelt szívvel gondolok a sorsra, meg ha lenne házi oltárom, nyilván örömkönnyekkel áztatnám. Ilyenkor örülök, hogy abszolút boldog ember lehetek, én aztán azt "lájkolhatok" a Facebook-on, akit akarok, és a feleségem is kedve szerint "lájkolhat" akár napi húsz félmezitelen macsót, mert őszintén szólva, ki a fenét érdekel? Én sem nézem meg az övéit meg ő sem az enyémeket, bár minden információ nyilt rólunk a neten, és nyugodtan láthatja, hogy tegnap is "lájkoltam" egy bizonyos vörös hajú démont (volt ismerősöm) két új és elég szexi fotóját is, mert elég jól sikerültek a képek. De miért zavarná ez a feleségemet? Még életemben nem kértem tőle számon, hogy kit lájkolt és az kicsoda neki. Ő ismeri, nem én. Neki tetszik, nem nekem. De nyilván jó pasikat lájkol, mert nyilván jó az ízlése! (Ez a vége LOL) :o))
2012. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Bennem kicsit kettősség van ebben a témában. Előrebocsátom, nem szoktunk lájkolgatni, lehet, hogy már "öregek" vagyunk ehhez a magunk 38/36 évével. Ha csak szimplán egy lány "normális" képét lájkolná, az nem zavarna. Ha fehérneműs, húdeszexivagyok képet lájkolna, az nem esne jól, ez az igazság. Valószínűleg nem rendeznék patáliát belőle, főleg ha egy-egy ilyet csinálna, hanem becsuknám a szemem. Ha rendszeresen ez lenne, akkor azért megbeszélnénk. Elmondanám neki, hogy az ilyen nem esik jól, miért van ez? Megkérdezném, hogy velem nem elégedett? De tudom, hogy ha én csinálnék ilyet, hogy lájkolom a félmeztelen, alsógatyás pasikat, az meg neki nem esne jól. Tehát mi megbeszélnénk és véleményem szerint ennek eredménye is lenne, mert mindkettőnknek fontos, hogy a másik hogy érez.
2012. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
90%
Engem zavarna,ha ilyet tenne,és az még jobban zavarna,ha elmondanám neki,megkérném,hogy ne tegye de Ő folytatná,nem lenne tekintettel az érzéseimre.Ha szeret nem akar megbántani.
2012. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!