Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavar, ha a barátod más...

Téged zavar, ha a barátod más nők képeit lájkolgatja facebookon?

Figyelt kérdés

Engem nagyon! De hiába mondom neki nem érti meg.

Lassan kiábrándulok belőle, pedig nem is vagyunk tinik!

Ő/26 Én/22



2012. szept. 16. 23:16
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező: szerintem itt nem fogsz "megnyugtató" választ kapni. Némelyek roppantul kisarkítják, és nem értik, mi is a gondod. Nyilván nem a volt osztálytárs képe kiránduláson, vagy az unokahugi egy shopingolás közben. Hanem a "csinálok magamról egy képet fehérneműben a mosdóban, csücsörítek hozzá, és kirakom, hogy mennyire szexi vagyok" típusú lájkolása.Na, ez utóbbit az én pasim ne lájkolja.
2012. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
78%
érdekes, nekem egy ismerősöm sincs, aki fehérneműben, ajkát csücsörítve pózol a tükör előtt a facebookon. biztos már túl öregek vagyunk.
2012. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet gyerekes vagyok, de elvárnám, hogy az én párom csak az én képeimet lájkolja."


Azért ez tényleg nagyon erős túlzás.


Amúgy meg attól függ. Ha a pasidnak ilyen mélyen dekoltált, fürdőszobai tükörbe csücsorítős, önmagát fotózói barátnői vannak, akik ezeket a remekeket teszik fel és a párod ezeket lájkolja, az tényleg kicsit szánalmas mindkét fél részéről. de azért nem csak ilyen lájk létezik. az én párom rengeteg nőismerősének a képét lájkolja, de azokban mindig van mögöttes tartalom: részt vett egy rendezvényen, ami mondjuk sportteljesítmény, olyan helyre utazott, ahol ő is volt már és jól érezte magát vagy direkt béna szerelésben, álmosan, kialvatlan szemekkel szerepel a fotón, esetleg poénos, meghökkentő, cuki stb. szerintem ezzel semmi gáz nincs, sőt, erre (is) van a fb. többek között én is ilyen képeket lájkolok, sosem szólt még.

2012. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
83%
"Régi motoros" vagyok, azaz nem vagyok mai fiú, de üzenném az úrnak, a saját élettapasztalatomból, hogy az olyan nőtől, aki még egy képre is féltékeny, meneküljön, mint a szél, de olyan gyorsan, hogy füstöljön a cipője talpa! Mert én már tudom, hogy ez elviselhetetlenné teszi az életet! Én is menekültem, amíg normális társra nem leltem.
2012. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:
97%
volt barátnőmmel pont ezért mentünk szét... én likeoltam egy két csajnak a képét akiket mellesleg régebb óta ismertem mint az akkori barátnőmet (8 hónapig jártunk) erre leordított az utcán, hogy ne likeolgassam más csajoknak a r*banc képeit. én ott hagytam őt velem ne orditozzon az utcán senki, eljöttem haza, aztán rá egy hétre mondta, hogy ez így neki nem jó, hogy likeolgatom más csajok képeit legyen vége... pedig csak haverjaim/ismerőseim/barátaim voltak...
2012. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim válasza:
18/F ez kiamaradt
2012. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna addig amíg nem olyan képeket lájkol amin meztelen vagy kilóg a cicije a csajnak :) Ha emiatt kiábrándulsz belőle akkor inkább hagyd el, mert a pasi fog dobni rövid időn belül. És nem amiatt mert megcsal hanem mert egy ilyen nővel nem lehet együtt élni.
2012. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

tegnap 23:56 Köszönöm!

Végre valaki, aki megértette milyen képekről is van szó.

És nálam már az is kiveri a biztosítékot, hogy ilyen nő ismerősei vannak, (mert a szemembe ezek a nők olcsók és közönségesek)...barátom meg még lájkolja is a képeiket.

2012. szept. 17. 00:17
 19/41 A kérdező kommentje:

Most mindenki úgy állított, be mintha egy elviselhetetlen hisztérika lennék és a semmiből csinálnék problémát.

Azért nem részleteztem eddig, hogy milyen képekről van szó mert úgy gondoltam egyértelmű!

2012. szept. 17. 00:21
 20/41 anonim ***** válasza:
84%
Igen, zavar. Egyetertek azzal, aki írta, hogy a kirándulós, haveros stb. kepek lájkolásával semmi gond nincs, de az zavarna, ha feherneműs, csücsörítős lányok kepet lájkolgatná, es nem azert mert feltetlenül jobbnak erzem őket, en sem vagyok egy bányarem, egyszerűen egy kapcsolatban tiszteljük már egymást ennyire, hogy ne csináljon ilyesmit. En sem lájkolgatok, meg írok hozzászólást felmeztelen ferfiak kepei alá. Mondjuk akkor sem csinálok ilyet, ha nincs párom, de így főleg nem tennem.
2012. szept. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!