Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki kint élt...

Van itt olyan aki kint élt külföldön de haza kényszerült nem saját hibájából?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kint dolgoztam külföldön de ért egy kis baleset így asajnos haza kellett jönnöm mert a munkáltató nem tudott rám várni a betegségem alatt...

Most ott kint nem találok munkát már 3 hónapja sajnos,de mennék vissza én nem terveztem hogy haza jövök,Hozzá szoktam az ottani élethez és most nekem ez így tudom urán hangzik de nagyon nagy vissz lépés az életemben....

Nem tudom mit tegyek de itthon már nem tudnék beilleszkedni,tudom ez is hülyén hangzik de én már megszoktam az ottani embereket és mentallítást.Ki mit csinálna ilyen helyzetben?


2012. szept. 14. 22:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

[link]

csak rá katintasz a kivánt helységre és találsz

2012. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

ma 23:14


Köszi ezt pont ismerem!:)

Jó pár ilyet ismerek,meg elküldtem egy csomó helyre de egyenlőre semmi reakció.Addig nem akarok vissza menni amíg nincs biztos helyem.

2012. szept. 14. 23:18
 13/28 anonim ***** válasza:
2012. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Probáld meg hotelokban,most indul salzburg környékéna si szezon.Oda biztos keresnek most embereket.Onnét meg már könyen tovább lépsz.
2012. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Mindenképpen hotelba akarok menni.Eddig is ott voltam.A téli szezon még odébb van az a baj...az kb december elején kezdődik,jó esetben november közepén,az meg még viszont kb 2 hónap,addig megőszülök itthon...:)
2012. szept. 14. 23:27
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
En is dolgoztam kulfoldon, Ausztria megismerkedtem a baratommal (olasz) es o itt Bpen kapott munkat ugyhogy visszakoltoztrm vele. 5 eves szerzodese van amibol tobb mint 2 ev van meg utana elmegyunk innen mert nem szeretunk mi sem itt elni
2012. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
92%

indeed jobs.de

Itt is találsz de ez már németország.Itt nagyon sok állás hirdetés van.Plusz van olyan lehetöség fel teszed a bewerbungod és a lebenslaufod lehet maga a firma ir neked akinek megteszel.

2012. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
pl Bad füssingen most néztem rengetek állás van hotelokba.Ez egy fürdö város.kurálhatod is magad.
2012. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
sikerülni fog.
2012. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket és a biztatást!!:)Neked meg jó munkát ott kint!
2012. szept. 15. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!