Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem sepreget mindenki a...

Miért nem sepreget mindenki a saját háza táján?

Figyelt kérdés
A közvetlen környezetem állandóan megjegyzéseket tesz, nem naponta vagy ilyesmi, hanem amikor eszükbe jut mondják a magukét...a párommal 2,5 éve vagyunk együtt majdnem, 2 évet együtt töltöttünk, egy ideje pedig külön városban lakunk egyetem miatt, de a kapcsolatunk tökéletesen működik, bizalommal, szeretettel minden...egy ideje felmerült az eljegyzés is..."jó" barátok és rokonok szajkózzák állandóan, hogy az első és hogy miért nem próbálunk ki mást meg ilyenek...nekem akin a fél világ végig ment(unokatesóm) ne adjon ilyen jó tanácsokat, mert fogalmuk sincs mi van köztünk...én nem vágyom másra akkor minek kell belepofázni? egyáltalán mi jogon szólnak meg embereket ez alapján...számomra csodálatos dolog a szerelmünk és többet ér mintha a 1o. lenne...azért mert (majdnem) elsőre megtaláltam a Páromat és nem ment végig rajtam a fél város 18 éves koromra miért kell állandóan kommentálni??? csak engem zavar ez?
2010. febr. 5. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ebben az országban van 10 millió ember, aki mindenhez ért!! :)
2010. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert borzasztó nagy és széles seprűjük van, azért! Te meg büszkén ugorj át rajta! Legyetek boldogok a pároddal! Ezt kívánom!!!!
2010. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Lerágott csont, de miért érdekel téged más véleménye?

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van belőle..

Ha a párod tudja a múltadat és vállalta veled a jövőjét, akkor magasról, és hígan tegyél rá mit mondanak.

Beszélj a pároddal és közöld vele, hogy óvatosan kérje meg ismerőseit, rokonait, hogy álljanak le ezekkel a megjegyzésekkel.

Én elvált ember vagyok, új kapcsolatban. A párom nővére is hasonlóan viselkedett. Megpróbálta lebeszélni a páromat rólam a hátam mögött. A párommal elbeszélgettem, majd a nővérével is, és felsoroltam róla azokat, amiket én tudok róla a huga által. Maradjunk annyiban, hogy azóta Ő nyújtja puszira a pofiját, ha találkozunk, és rólunk teljes a csend..


A lényeg: első lépést a párodnak kell megtenni;

A másodikat neked, és a továbbiakat is.


Remélem segítettem!


Ja, és hogy teljes legyen a kérdésre a válasz:

Vagy irigyek, vagy nincs jobb dolguk, hogy veletek foglalkoznak, ne figyelj oda!

2010. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) a jó kívánságokat meg a tanácsokat is. igazatok van!
2010. febr. 5. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerü:)ne foglalkozz velük!a te életed,ugy leszel boldog ahogy te szeretnél:D


(Zsoka)

2010. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi ZSóka:)
2010. febr. 5. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is mondogatták, amikor az elsővel jártam, pedig nem akartam hozzá menni.

Az az igazság, hogy másnak könnyebb prédikálni, mint a saját udvarunkat rendbe tenni.

Unokatesód meg talán féltékeny, hogy ő neki nem jut ilyen.

2010. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a saját problémáját NEM képes (szinte) senki sem reálisan átlátni, míg egy távolabbi problémában egy kívülálló hamarabb meglátja a megoldást (csak sokan ezt vagy rossz szándékkal csinálják, vagy (akinek szól), nem képes észrevenni a valós segítséget). Ne foglalkozzanak a rosszakaróikkal, mert annál rosszabb! Ha Önök egymást választották, akkor tartsanak ki!
2010. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. febr. 6. 16:47
 10/10 A kérdező kommentje:
mondjuk nálunk nincsen szó problémáról...nincs problémánk a kapcsolatunkban...csak egyesek szerint "probléma" hogy az első komoly kapcsolatunk...akinek ez probléma problémázzon rajta:D nekem nem kell:)
2010. febr. 6. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!