Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki kint élt...

Van itt olyan aki kint élt külföldön de haza kényszerült nem saját hibájából?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kint dolgoztam külföldön de ért egy kis baleset így asajnos haza kellett jönnöm mert a munkáltató nem tudott rám várni a betegségem alatt...

Most ott kint nem találok munkát már 3 hónapja sajnos,de mennék vissza én nem terveztem hogy haza jövök,Hozzá szoktam az ottani élethez és most nekem ez így tudom urán hangzik de nagyon nagy vissz lépés az életemben....

Nem tudom mit tegyek de itthon már nem tudnék beilleszkedni,tudom ez is hülyén hangzik de én már megszoktam az ottani embereket és mentallítást.Ki mit csinálna ilyen helyzetben?


2012. szept. 14. 22:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Keres másik munkát esetleg irjál a volt munkáltatonak, ha jol vagy már,hogy szeretnél visza menni.

Menyi ideig dolgoztál mert normálisan van munka nélküli segély,és táppénz is ami minden esetben járna.

Melyik országban éltél?

2012. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

ma 22:41


Hát pont ezen a helyen nem sokat voltam 3 hónapot voltam ott kint ezen a helyen.De az összes közül ez volt a legjobb és jól is éreztem magam ott és a fízetésem is jobb volt mint bárhol máshol.Egyébként ausztriaról van szó.

2012. szept. 14. 22:45
 3/28 A kérdező kommentje:
Munkanélküli segélyel nem vagyok kisegítve mert ok hogy van pénzem,de dolgozni szeretnék újból és ott kint lehetőleg.
2012. szept. 14. 22:46
 4/28 A kérdező kommentje:
Én már nem tudok itthon élni,ott egy teljesen más életbe kerültem bele.Nem csak fizetés miatt hanem már az ottani emberek mentallítását megszoktam ami az én személyiségemhez passzol.Ez kb olyan dolog mintha azt mondanád egy amerikainak hogy éljen ukrajnába.
2012. szept. 14. 22:48
 5/28 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a pénzről van szó igazából
2012. szept. 14. 22:49
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Milyen varosban vagy környéken?

keresek neked egy linketahol nézhetsz munkát jol beszélsz németül?

2012. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Bocs a hibás irásért gyorsan irtam.
2012. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ma 22:52


Jelenleg sopronban vagyok.Azt megköszönném ha linkelnél valamit.Köszi!

2012. szept. 14. 23:05
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Régebben Írországban dolgoztam, de kirúgtak utána hazajöttem itthon voltam 4 évig, de nem bírtam. Most megint kint dolgozom szintén Ausztriában a nyár elejétől, én se szívesen mennék vissza, ha egy mód van rá annyira rossz hatással vannak rám a magyar emberek, hogy az hihetetlen. Legutóbb amikor otthon voltam a nagybátyám azt mondta rám hazaáruló vagyok! Pedig a határtól mindössze 60 km-re dolgozom.
2012. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

ma 23:06


Merre fele dolgozól?Én is ausztriában voltam.

2012. szept. 14. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!