Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem tudom...

Zsizsik666 kérdése:

Mit lehet tenni, ha nem tudom elfogadni, hogy én vagyok a deviáns elem? Játsszam a h. lyét továbbra is?

Figyelt kérdés
Mert a férfiak többségének h.lye kell hogy legyen a nő. Már nagyon fel vagyok háborodva. Én vagyok a hibás, mert nem tudom elfogadni a "szép" és "jó" "életet". Én vagyok a "rossz", akinek nem tetszik a "jó". Csak azért, mert a háttérben húzódó dolgok mögé látok. A férj elmegy a haverokhoz, inni, a kocsmában ül reggelig, meccset nézhet, számítógépezhet órákig, horgászhat, elmehet koncertekre, őt érdeklő rendezvényekre, edzésekre, stb. a feleség meg ne kapjon idegösszeomlást, maradjon nyugodt, vigyorogjon, mint a tejbetök, beszélgessen és éljen egy borszagú, viselkedni nem tudó "férfival", akit szinte soha nem lát, maximum, ha éjfélkor beesik az ajtón, ha esetleg hamarabb érne haza "sok fontos dolga közepette". Mert ha a feleség szólni mer akkor meg ő a rossz, így nem szól csak vigyorog. Eltűr mindent. Ez most csak szerintem nem normális? Tényleg ennyire h.lye lennék, mert ha szóba hozom, hogy milyen ez már, akkor le vagyok h.lyézve, hogy a nőknek nincs eszük, meg a férfi az ász, neki kell irányítania. Ő mehet, bulizhat gyerek mellett is, a nő meg örüljön ha még élhet és nincs agyonverve. Próbáltam teljesen síkra venni a figurát. Nem tetszik akkor sem, nem tudok vele megbékélni.
2012. szept. 12. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Maga a jelenség valóban nagyon gyakori, mint ahogy sokkal több rossz házasság van, mint az ember hinné. Attól még nem kell elfogadnod, hogy ez a normális. Jól látod, törekedj arra, hogy a te majdani házasságod ne megalkuváson alapuljon. Boldogságra kell törekedni, nem pedig túlélni az életet.
2012. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem, kérdező, nyugodj meg, normális vagy. Kérdés, hogy fogsz tudni kitörni abból a beteg környezetből. Valahog ypróbálj "igényesebb" társaságba keveredni, különben Te is ki fogod kapni a magad "aranyhalát"... :(
2012. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Teljesen normális az igényed. Jobb társaságban ez így is megy, de sok helyen még tényleg az a norma, hogy egy férfinak több szabadidős tevékenysége lehet, például kocsmázás, de egyebek is.

Felejtsd el az ilyeneket, akik emiatt lehülyéznek és feleslegesen ne is akard meggyőzni őket. Ezek "kuglik" (gondolok itt arra az Illés-számra, ami egyből eszembe jutott). Ne közülük keresgélj társat.

2012. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!