Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem hajlandó elfogadni...

Anyám nem hajlandó elfogadni a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé komoly a kapcsolatunk, de anyám szerint én jobb férjet, életet érdemlek. Nem értem, hiszen boldogok vagyunk együtt és babát várunk. Állandóan le akar róla beszélni és mindent kitalál, hogy szétmenjünk. Az a legrosszabb az egészben, hogy anyám esélyt sem ad a barátomnak, nem akarja megismerni pedig tényleg rendben van. Nem túl fényes a múltja, elég zűrös élete volt, pár éve nagy híre volt a környéken (bár a fele csak mese volt) anyám csak annyit tud róla amennyit másoktól hallott meg amiket én mondtam. De nem kell tartani tőle mert megváltozott, nem csak mondta hanem bizonyított is. Szeptemberben összeköltöznénk de anyumnak nem tetszik az ötlet, attól félek hogyha odaköltözök akkor megharagszik. Biztos munkája van, én is dolgozom úgyhogy fogunk boldogulni, de ha mégis gondok lennének akkor a szülei azt mondták, hogy számíthatunk rájuk. Mit tegyek? Nem akarok veszekedni. Hogyan beszélhetnénk vele? Legalább csak adjon neki egy esélyt.

24/L


2012. aug. 24. 15:06
 1/4 anonim válasza:
Kérdezd meg anyukádat hogy mi a legjobb problémája. És higgadtan közöld vele hogy te őt szereted és boldogok vagytok együtt. A babát is elmondhatod már neki akkor. Mond neki meg hogy szerelmes vagy belé és ezt el kell fogadnia. Ha viszont ezek után is mérges lesz rád nem kell vitatkozni vele inkább hagyd egy kicsit békén az egész kapcsolatotokkal! Hidd el, meg fog enyhülni ha látja hogy boldogok vagytok és a kisbaba is meglesz! :) Még is csak az anyukád. Csak félt téged!
2012. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos munkája? Uzsorás?
2012. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És ha megharagszik?Ha szeret és látja ,hogy tévedett(Ha valóban téved),majd megbékél.

Ha már gyereket vársz nincs is itt kérdés,a párod mellett a helyed,nem anyukádnál.

2012. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az idő úgyis bizonyítani fogja az egyik vagy másik oldalt. Ha megváltozott és Anyukád látja, kitart melletted és jól megvagytok, ő is enyhülni fog.

Ha pedig nem változott meg, az összeköltözés után úgyis hamar ki fog derülni.


(csak úgy csendben megjegyezném, hogy rengeteg ilyen kérdés van itt az úgynevezett 'de megváltozott' pasikról)

2012. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!