Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem tudom...

Zsizsik666 kérdése:

Mit lehet tenni, ha nem tudom elfogadni, hogy én vagyok a deviáns elem? Játsszam a h. lyét továbbra is?

Figyelt kérdés
Mert a férfiak többségének h.lye kell hogy legyen a nő. Már nagyon fel vagyok háborodva. Én vagyok a hibás, mert nem tudom elfogadni a "szép" és "jó" "életet". Én vagyok a "rossz", akinek nem tetszik a "jó". Csak azért, mert a háttérben húzódó dolgok mögé látok. A férj elmegy a haverokhoz, inni, a kocsmában ül reggelig, meccset nézhet, számítógépezhet órákig, horgászhat, elmehet koncertekre, őt érdeklő rendezvényekre, edzésekre, stb. a feleség meg ne kapjon idegösszeomlást, maradjon nyugodt, vigyorogjon, mint a tejbetök, beszélgessen és éljen egy borszagú, viselkedni nem tudó "férfival", akit szinte soha nem lát, maximum, ha éjfélkor beesik az ajtón, ha esetleg hamarabb érne haza "sok fontos dolga közepette". Mert ha a feleség szólni mer akkor meg ő a rossz, így nem szól csak vigyorog. Eltűr mindent. Ez most csak szerintem nem normális? Tényleg ennyire h.lye lennék, mert ha szóba hozom, hogy milyen ez már, akkor le vagyok h.lyézve, hogy a nőknek nincs eszük, meg a férfi az ász, neki kell irányítania. Ő mehet, bulizhat gyerek mellett is, a nő meg örüljön ha még élhet és nincs agyonverve. Próbáltam teljesen síkra venni a figurát. Nem tetszik akkor sem, nem tudok vele megbékélni.
2012. szept. 12. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most a férfiak többségével van a problémád, vagy a te saját férjeddel? Nem mindegy.


Egyébként szerintem buta sztereotípia, hogy hülye nő kell a a férfiaknak.

Fura körökben mozoghatsz, ha csak úgy kijelentik, hogy anőknek nincs eszük.

2012. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Általánosságban látom, hogy a férfiak többet engedhetnek meg maguknak. Nem mondom, hogy mindenki ilyen, én sajnos nagy többségben tapasztalom ezt.
2012. szept. 12. 14:23
 3/13 A kérdező kommentje:
Elég fura körök, de szerintük így van, és én vagyok a fura, mert nem tetszenek ezek a "szép életek".
2012. szept. 12. 14:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És ki kényszerít rá, hogy ezt elfogadd? El kell, hogy szomorítsalak, a férfiaknak ez a rétege nem alkalmas még vitapartnernek sem, nem hogy igazságosztónak. Tipikus lumpen elemek magyarázzák így a bizonyítványukat. Egészséges személyiségű férfi egyenrangú partnerként tekint a társára, nem is próbálja elnyomni. Egészséges személyiségű nő pedig észreveszi ezt, és ha változtatni nem tud -kevés is az esély rá- akkor megszakítja az ilyen személyiségromboló kapcsolatait.
2012. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket beszélsz.

Miért általánosítasz? Vannak normális,kedves és szerető férfiak, egy ilyennel élek együtt. Abszolút hiteltelen,amit leírsz, a Te tapasztalatodat ne vetítsd rá másokra is. Vagy a férjed ilyen hülye csak,vagy csak rossz férfiakat vonzol. Gondolkodj el!

2012. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem én vagyok a h.lye tényleg? Már kezdtem azt hinni, igen. Ugyanis a nők részéről is az elfogadást látom, mintha ez így teljesen rendben lenne. Szóval ez így a nagy többségnek vagy jó, vagy inkább nem beszélnek ezek a nők arról, hogy ez mégsem jó nekik.
2012. szept. 12. 14:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen módon biztosan függnek az általad említett "férfiaktól". Vagy csak egyszerűen belefásultak, és bekajálták ezt a rossz dumát, el is hiszik, hogy minden férfi ilyen, hisz az egész környezetük ezt szajkózza. Nálad még van remény, náluk már nincs.
2012. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mondom 5. hogy ezt látom! Én elhiszem, hogy van kivétel, sőt egyet tudok mondani, de abba sem látok mélyebben bele, mert azokat meg nem ismerem. Ezt látom általánosságban, pedig 3 helyen is laktam, ahol elég jól megismertem a környezetem. A családom, rokonságom, távoli rokonságom meg ismerem pl. ott is ezek vannak, ott két kivétel van, egyik, ahol a férfi normális volt, a nő meg elherdálta a pénzt, másik pedig, akiről úgy tudom, boldog kapcsolatban él a férjével. De 3 kivétel,szerintem kevés kb. 50 családhoz, párkapcsolathoz viszonyítva!?

Nekem nincs férjem.

2012. szept. 12. 14:42
 9/13 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam, hogy akkor nem biztos hogy én vagyok a h.lye. Nem pontozok le senkit, csak tényleg érdekel ez a kérdés, esetleg tapasztalatok, aki sok embert ismer, azoktól, ők hogy látják, ez mennyire gyakori jelenség.
2012. szept. 12. 14:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a környezetemben sok jó és rossz kapcsolat is akad. Hálistennek a baráti körben inkább több a jó. Ott a férfiaknál elsődleges szempont volt az, hogy a nő szellemi partner IS legyen.
2012. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!