Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnátok így az esküvőt?

Bevállalnátok így az esküvőt?

Figyelt kérdés
A vőlegényem örökölt a nagyszüleitől pénzt és két ingatlant,így nem kell a nulláról indulnunk. Nekem nincs semmim, a fizetésem se sok. Jövőre szeretnénk tartani az esküvőt,de én egy kicsit elbizonytalanodtam. A párom ugyanis kijelentette,csak akkor hajlandó elvenni,ha aláírok egy házassági szerződést. Egy világ omlott össze bennem mikor ezt mondta. Eleve a tudat,hogy úgy kezdjük el a közös életünket,úgy akar örök hűséget fogadni,hogy megfordul a fejében az,hogy elválunk majd valamikor. Akkor minek kérte meg a kezem? A másik,ami még jobban fáj az az,hogy ezek szerint nem ismer,hogy azt feltételezi rólam,hogy igényt tartanék az örökségére. Valamint engem egyáltalán nem érdekel a pénz,nekem nem fontos. Persze,megértem őt is,nem vagyok az a fajta,hogy már azért se írom alá dacból,mert ha összeházasodnánk alá írnám. Kételyeim vannak azzal kapcsolatban,hogy van-e egyáltalán értelme a kapcsolatunknak. Tudnátok valami tanácsot adni?
2012. szept. 9. 11:16
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
45%
én is hasonlóan látom. A házasság ne úgy induljon, hogy elválunk. Viszont az is benne van, hogy sosem fog rá sor kerülni. Így hát aláírnám, ha a páromat ez megnyugtatja.
2012. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!