Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a nő, aki régebb óta él...

Az a nő, aki régebb óta él párkapcsolatban de nem házas, csak a külvilág felé mutatja hogy ő sem akarja az esküvőt?

Figyelt kérdés
Nektek milyen tapasztalatotok van baráti, rokoni körben? Tényleg van olyan, hogy egy nő 2-5-8-12 év együtt élés, gyerekek után sem akar hivatalosan a párjához tartozni?
2012. ápr. 23. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen van, de nem akarom kibeszélni. Nem leszek boldogabb, és nem lesz teljesebb a napom, ha csámcsogok valaki döntésén.
2012. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Barátaim 16 éve vannak együtt, két gyereket nevelnek. A férfi már 4-szer kérte meg a nő kezét de ő nem akar házasodni. Tehát van olyan nő aki tényleg nem akar házasodni, nem csak megjátssza.
2012. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Én 2 éve együtt élek a párommal, mégse akarunk még házasságot. Előbb egy házra gyűjtünk pénzt. (Tudom, mindjárt jönnek hogy akkor tartsunk két tanús esküvőt. Köszönöm, nem akarok 2 tanús esküvőt...)
2012. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne lenne olyan? Szerinted minden nő ugyanazt akarja?
2012. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Én is ebbe tartozom!10 éve vagyok élettársi kapcsolatba.8 évet vártunk a babára mire sikerült teherbe esnem.Azóta mióta megszületett a gyermekem csak romlik és egyre csak romlik a kapcsolatunk.Ragaszkodtam annak idején a házassághoz,de aztán bele gondoltam,hogy nehogy egy papír tartson össze minket!
2012. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
abból a szempontból van létjogosultsága a kérdésnek, h sok ő csak azért hangoztatja egy hosszútávú kapcsolatban, h nem akar esküvőt, mert a párja ezen a véleményen van. neki pedig kellemetlen volna bevallani, h ő akármelyik pillanatban hozzámenne, csak a párja nem akarja elvenni. de ez nem azt jelenti, h mindenhol ez a helyzet van olyan, h a nő sem vagy csak a nő ne akar házasságot. ilyen is létezik természetesen. az okok azonban elég változatosak.
2012. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Én 8 éve vagyok együtt a párommal.Három gyermekünk van.Néha napján elbeszélgetünk a házasságról....és ennyi!Nem hiszem,hogy egy papír kellene a boldog családi élethez!Én így is nagyon boldog vagyok :)
2012. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Mi 7 éve vagyunk együtt és már régóta kérdezgetik az esküvőt. Nekünk most jött el az igény hogy akarjuk, valahogy most értünk meg rá. Vettünk két éve házat, együtt élünk és minden jó így igazából kiegészítjük a házassággal a jó kapcsolatunkat.

Én inkább azokat ítélem el akik a rossz kapcsolatot akarják egy házassággal vagy gyerekkel megmenteni.

2012. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6-os: erre gondoltam, csak nem tudtam megfogalmazni :-))
2012. ápr. 23. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
10 éve vagyunk együtt, van egy 20 hós babánk. Párszor beszéltünk róla, hogy elvenne, de csak futólagosan, ha akarnám elvenne, de komolyan engem nem érdekel a papÍr, a fehér ruha meg végképp. Vettünk egy luxusnak számÍtó dolgot, és a párom mondta, hogy egy nagy esküvő éra és elcserélném e, nem volt a válaszom. Minden vagyonunk közös, van egy gyerekünk, most egy darab papÍrtól leszek jobban elismerve, mint párja? Nem hiszem, és aki ettől érzi teljesnek a kapcsolatát, ettől érzi magát szeretve, az egy ideált kerget.
2012. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!