Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utánozásnak számít egy párkapc...

Utánozásnak számít egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

-Ha rajtam van tetkó, Ő is csináltat.

-Nekem borítóképes a facem, Ő is átváltja.

-Én kirakom képnek a lányunkat Ő is, de eddig nem volt kint.

-Kicsit úgy látszik, hogy 'megalázkodik'


Miért alakul ki egy férfiben, hogy azt csinál amit a Nő? Esetleg amit parancsol a Nő, az csinálja a Férfi?


2012. ápr. 22. 12:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Lehet megtetszett neki a tetkó meg a face,a lányotokat meg azért rakja ki mert jó apuka akar lenni,nem?
2012. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Gyereketek van és te azt lesed, mi van facebookon? Mi lenne, ha nem baromságokkal törődnél?
2012. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

=/ Igen, valószínű lehet benn igazság.

De nem akarok egy papucs férjet. Ő a férfi, és szeretném, ha ezt ki is mutatná.

Nem azt mondtam,üssön verjen,de nem kell mindig szerintem papucs módjára viselkedni.

Neki is meg van a véleménye, amit kimondhat bármit.

Attól meg kerüli a konfriktust, attól még a probléma fenn áll, csak elnyomja...

Ezt a legkönnyebb...

2012. ápr. 22. 12:15
 4/25 A kérdező kommentje:

'Mi lenne, ha nem baromságokkal törődnél?'


Nem napi 10 órát facebookozok.

3-4 naponta,megnézem...

2012. ápr. 22. 12:16
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
De állítom, ha nem tenné ki a lányotokat fb-ra, akkor jöttél volna azzal a kérdéssel, hogy mi van, szégyelli a gyerekét? Komolyan: női logika! Ha nem azt csinálja a férj, amit elvárnak tőle, akkor hülye szemét, ha meg azt, akkor papucs, nem is igazi férfi...
2012. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Talán szembesítened kéne ezzel.mondd,hogy a lányodnak példakép,neked igazi férfi kell.
2012. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Hú, bárcsak mindenkinek akkora problémái lennének, mint neked...inkább menj és csinálj vasárnapi ebédet a családodnak, ne a f@szbúkot lesd...
2012. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

és ez volt az a 3 legnyomósabb érv ami alapján megállapítottad, hogy utánoz és papucs és nem férfi?

A baj a te készülékedben van. De nagy.

2012. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakihez kötődünk, akaratlanul is felvesszük az ő szokásait, idomulunk hozzá, ebben semmi papucsság nincs. Elég nagy baj, ha így érzel. Mondok példákat: exem soha nem evett majonézt, náluk nem volt szokás. Én nagy majonéz mániás vagyok, mindent azzal eszek. Ő is rákapott. Vagy: elkezdtük használni egymás egyéni szófordulatait. Vagy: másik exem imádta a pandamackókat, erre én is elkezdtem gyűjteni a pandás cuccokat, képeket. Még egyszer elmondom: ez a kötődésen múlik. Következésképp te nem szereted igazán a párodat, ilyen egyszerű, különben örülnél, hogy "utánoz" és azonosulni akar veled, nem pedig idegesítene.
2012. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

: D Igen, azért érzem annak, mert nem áll ki magáért.

Ő is ember, ha felmerülne a probléma, amiből vita is lehetne, akkor már bújik is el.

Eddig sem rakta ki a lányát, ezért volt fura.=/

Meg ez nekem olyan fura, hogy 'Ugorj a kútba' 'persze, drágám máris'

Lehet, nem nagy probléma,de nem jó... Ha nem beszéljük meg a dolgokat, sok-sok tüske fog maradni.

Mindenfelett nem lehet elhúzni, hogy hát ha nem akar veszekedni nem kell...

2012. ápr. 22. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!