Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a nő, aki régebb óta él...

Az a nő, aki régebb óta él párkapcsolatban de nem házas, csak a külvilág felé mutatja hogy ő sem akarja az esküvőt?

Figyelt kérdés
Nektek milyen tapasztalatotok van baráti, rokoni körben? Tényleg van olyan, hogy egy nő 2-5-8-12 év együtt élés, gyerekek után sem akar hivatalosan a párjához tartozni?
2012. ápr. 23. 15:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen, tényleg van ilyen nő. Nagybátyám "barátnője", akivel már 19 éve együtt vannak. Egy gyerekük van. Azt nem értem. hogy tényleg ennyire nehéz felfogni a (most már így írom) házasságmániásoknak, hogy nem mindenki akarja aláírni a szerződést? Értem én, hogy mindenki magából indul ki, ezért a Kérdező is azt gondolja, hogy titkon minden nő arra vágyik, hogy férjhez menjen, de azért nem túlzás már ez? Önmagát megjátszónak, álszentnek tartani mindenkit, aki nem akar házasodni?
2012. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

5 éve élünk együtt a párommal, 6 hónapos a lányunk és nem tervezünk esküvőt. A szüleimnek nagyon csúnya válása volt, nem hiszem, hogy valaha férjhez fogok menni. De ez inkább félelem, mint az hogy nem vágyok rá.


Az egyik barátnőm 6 évig volt együtt a pasijával. Mindenhol azt hangoztatta, hogy az esküvő csak felesleges papír, elavult stb. Most meg szakított a sráccal, mert az nem vette feleségül.

Ezért kérdezem.

2012. ápr. 23. 17:35
 13/13 anonim ***** válasza:

Veletlenul akadtam a kerdesre, remelem olvassa meg valaki.

Oszinten szolva engem a hideg kiraz a lagzi gondolatatol is. Tavaly ketton is voltam es el nem tudom kepzelni, hogy nekunk is legyen. Nem hianyzik sem a menyasszonyi ruha, sem a felhajtas. Legfokeppen pedig azt a rengeteg penzt sajnalnam, meg azt, hogy szamomra nem kellemes emberekkel is jopofiznom kellene.

7 eve vagyunk egyutt, van 2 gyerekunk. Nem reg megbeszeltuk, hogy 3 ev mulva, amikor lejar a hitelunk osszehazasodunk es a lagzi arabol elmegyunk egy luxus naszutra :-)

2012. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!