Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy burokban éltek?

Figyelt kérdés

nem tudtok semmit a világról, mindenki szerepet játszik, mindenki tud mindent csak ti nem, irányítanak

Mit tennétek ilyen helyzetben, rákérdeznétek, akkor is, ha sejted, hogy letagadnának mindent úgy is, meg lehet, hogy még hülyének is tartanának?

Itt talán nem hiszitek, hogy hallucinálok. Talán.

Mert nem.


2012. szept. 6. 23:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha tényleg nem képzelődök, akkor meg fogom tudni valamikor? Mi lehet a bizonyíték?
2012. szept. 6. 23:21
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
te bolond vagy
2012. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy? Fiatal kamasz és fiatal felnőttkorban szoktak történni ilyen ledöbbenések. :)


Valamilyen szinten persze irányítanak: a média, a főnök, a szülők, a társadalom. Nem kell eldramatizálni, végy egy nagy levegőt és éld a saját életed! Hidd el, ez csak Rajtad múlik, senki máson! ;) Akárhogy kapálózhat más, hogy irányítani akar, ha Te nem hagyod! Csak ne hagyd el magad és ne süppedj bele abba, hogy minden rossz!


Sok sikert hozzá! ;)

2012. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Uhh most eszembe jutott miattad az egyik elméletem :D


Én azt gondolom hogy igazából mindenki földönkívüli és engemet tesztelnek hogy bizonyos dolgokra hogyan reagálok,miket csoinálok stb te is ilyesmire gondolsz? :D

2012. szept. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz hétvégén a diszkóba, mert a gonosz irányító szüleid megtiltották, mi?
2012. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 04:26


Na te tényleg durva vagy:D

Neked tényleg nem ártana egy pszichológus vagy valami dili bogyó.:D


Amúgy a kérdezőnek válaszolva,igen igazad van.De én pontosan ezért nem nézek tv-t,és nem vagyok fent a facebook és hasonló oldalakon.Mert ez mind egy agymosás!Amióta nem néek tv-t azóta sokkal nyugodtabb az életem!

2012. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy te is földönkívüli vagy,nem kell megjátszanod magad :D Lebuktatok!Mutassátok meg magatokat mostmár! :D
2012. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!