Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem rendszeresen megver,...

Férjem rendszeresen megver, miért nem megy az elszakadás mégse!?

Figyelt kérdés

Tegnap már betelt a pohár. Tegnap is kezet emelt rám, megütötte a fejemet. Ezek a verések elég durvák szoktak lenni. Az előbb is megvert. A fejemet úgy a falhoz vágta, hogy megszédültem. Már két púp van a fejemen. Ez nem furcsa tőle, már nem is fakadok sírva a verések miatt, úgyse lenne értelme. Máskor kék-zöld foltokkal vagyok tele. Esküszöm, hogy nem kamu a kérdés, nagyon is komoly!


De mégsem megy az elszakadás, nem tudom miért!! Én mindent megadnék neki, ha normális lenne. Átvert engem. Csomó esélyt adtam neki, hogy megváltozzon. 1-2 hete kötöttünk egyezséget, hogy nem válunk el, "mert szeretjük egymást", és elmondtuk egymásnak, hogy ki miben változzon meg és akkor működni fog. De nem változott meg. A kommunikáció is megszűnt köztünk, pedig én mindig kezdeményező vagyok. Hazajön a munkából, rám se néz, meg se kérdi hogy vagyok, milyen volt a napom stb. Állandóan vitázunk. Egyszerűen nem tudok elmenni. Utolsó pillanatban mindig visszalépek, pedig már az elválás küszöbén voltunk. Állandóan szóban forog a válás.

Tudom, hogy el kéne válni, de mikor már majdnem elválunk, teszi a szépet. A sok közös, szép emlék miatt is nehéz a válás. De ő mára már egy teljesen más ember.

Még nincsenek gyerekeink.


2012. aug. 31. 14:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatod a kulcs.

Tessék szépen csomagolni, a jó emlékeket megőrizni, és nem megvárni, amíg mentőt kell hozzád hívni. Nincs vesztenivalód.

2012. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Mert hülye vagy. Mégis milyen választ vársz? Ha te ezt szereted, hát akkor tessék.

Arra még nem gondoltál, hogy esetleg egyszer úgy hozzávágja a fejed a radiátorhoz, hogy belehalsz? Vagy te ilyen öngyilkosjelölt-típus vagy?

2012. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem csak a férjed beteg, hanem Te is az vagy a bajod pedig a társfüggőség. Jelentkezz egy anonim csoporthoz vagy szakemberhez akik segítenek a gyógyulásban. Remélem sikerül!
2012. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdésed? A férjed ver, te meg hagyod. Hiába fogjuk azt írni, hogy hagyd el úgysem fogod, pedig még gyerek sincs. Mi lesz később? A te életed, a te döntéseid! Hagyd megad ütni-verni, vagy hagyd el. Ennyi.
2012. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
45%
Mert ő szadista, te meg mazochista vagy, ennyi. Csak még magadnak sem vallod be, hogy így jó a szex.
2012. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy el kell válnom, mást nem is tanácsolhat az ember ilyen szituban. Mégis jó hogy leírtam ide ezt, mert senkinek de senkinek nem merek erről beszélni, viszont ez itt egy anonim oldal, még jó is lehet ha fejmosást kapok. Tudom, megaláztak és ezt hagytam/hagyom, az én hibám is ugyanannyira..
2012. aug. 31. 15:02
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyereketek,akkor könnyebb dolgod v! De akasz gyereket? Azt akarod,h egy lelkileg sérült ember legyen belőle? Nagy felelőtlenség lenne részedről! Lépj ki minél hamarabb. Azt is megtapasztaltad már,h változni NEM FOG! Még biztos fiatal vagy,ne rontsd el az életed! Nem érdemel meg téged.
2012. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

TE most valoban leirtad a kerdest, de megis valaszoltad, olvasd el ujra!

Szeretet! Ez nem turi el az agressziv, brutalis viskedest, nem bantja a masikat, hanem figyelmes lesz, vigyazz arra, akit szeret pl.

Ezen meditalj! A regi szep emlekek megmaradnak, az erzeseidet nem fogja elvalasztani toleg, ugyanugy, mint a jelenlegi fajdalmaid, amiket atelsz, s addig kellene lepned, amig tudsz lepni, feltudsz allni, mivel ezek a veresek veszelyesek, akar erhet ugy az utes, hogy lebenulsz pl.!

2012. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
44%
Szereted ha ütnek és fenyegetned. Üres az életed és ez tölti ki. A nők bizonyos százaléka nagyon szereti ezt és kitart emellett.
2012. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Gondolj arra,h 1x a gyereketeket fogja igy megverni,majd ha lesz és talán túl sem éli,akkor is ragaszkodni fogsz hozzá? Menj,amig még nem késő!!!
2012. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!