Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha párkereső oldalt nézeget?

Baj, ha párkereső oldalt nézeget?

Figyelt kérdés
A neetn ismerkedtünk meg a párommal, és mostanában beszélgettünk arról az oldalról. Azt mondta, szokta nézegetni, kik vannak fönt, bár "nem olyan jók vannak, mint mikor megismert". Úgy tűnt, nem érti, miért zavar engem, és kérte, hogy ne "uralkodjak rajta", vagy valami ilyesmi. Meg hogy ezen lépjek már túl. Én viszont egyszerűen nem értem, mi szükség erre. A levélírás is (gondolom) a nézegetéssel kezdődik. Szerinte amíg valaki nem regisztrál vagy levelezik, addig nincs ebben semmi. Szerintetek? Férfiak véleménye is érdekel.
2009. júl. 27. 10:27
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
12:02, még egy gondom van: az oké, hogy ne okozzak neki fájdalmat, meg rosszat, ha szeretem, de ő okoz nekem. Akkor nem szeret, ugye?
2009. júl. 28. 15:54
 32/35 anonim ***** válasza:

"még egy gondom van: az oké, hogy ne okozzak neki fájdalmat, meg rosszat, ha szeretem, de ő okoz nekem. Akkor nem szeret, ugye?"


ezt neked kéne tudni. gondolj a családra, apu,anyu leszidja olykor a gyereket hogy ezt+azt ne csinálj, de szereti őket és mindent megtenne érte. (ez a mondatom ott bukik, ahol nem ilyen a család és képes elhagyni az anya a gyerekeket)

2009. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

A tegnapi 12-02-es vagyok. Nem, nem biztos, hogy nem szeret. A szeretetről sokunknak téves ismeretei vannak, én magam is csak a jelenlegi kapcsolatomban értettem meg azt, amit neked írtam, pedig nem tegnap kezdtem randizni, gyerekem is van az előző kapcsolatból. Elképzelhető, hogy a barátod egyszerűen nem tudja, mit jelent szeretni. Kérdezd meg tőle bátran, mit jelent számára szeretni téged.

Az se baj, ha elmondod - téged bánt, hogy nézegeti a társkeresőt. Ha ezeken túl vagy, még rengeteg döntési lehetőséged lesz.


Hajrá! Ne add fel!

2009. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma arra jutottam, hogy retteg közel engedni magához (19 hónap tapasztalata). Tudom, hogy valamiképpen szeret, fél, hogy elveszít, de halálosan retteg attól, hogy elköteleződjön, hogy kimondja: szeret, velem akar lenni, maradni. Nem miattam, maga miatt. Viszont én sem vagyok vasból, és szép lassan felőröl a döntésképtelensége.
2009. júl. 29. 11:20
 35/35 baloghtobi válasza:

hát ebben lehet valami, a fél magához közel engedni...

vannak akik sokszor megégették magukat, vagy jobban megviseli őket...

De 19 hónap?


Én is nézelődök néha, de a 10 év alatt egyszer sem léptem félre, pedig volt lehetőség rá.

Egy modernebb világban élünk, ma már nem az utcán, vagy a buszon... a kocsma teraszáról nézzük a csajokat, hanem a neten. És bizony felmerül az emberben a vágy, hogy igazi, hétköznapi embereket nézzünk celebek és műanyag nők helyett. (elnézést és minden tiszteletem, de ez van)

Szóval én is nézegettem mér társkeresőn, vagy néztem meg vadidegen (ismerős ismerősénél kommentező...) faceook profilját.

Nem mondom, hogy jó e, vagy rossz, de alap esetben nem több, mintha utánna fordulok egy csajnak az utcán, vagy megnézem a hátsó felét a buszmegállóban... És még mindig nem tart ott, mintha flörtölnék a csaposlánnyal a kocsmában...

Ugyanakkor ha van profilja és jön rá levél... mindenkinek jól esik ha tetszik, vagy emberként bánnak vele. A hölgyeknek is jól esik a bók és néha az uraknak is igényük van rá...

Lehet ezt ártatlanul is csinálni.. és meg is lehet beszélni.

Valahol meg kell húzni a határt de ezt is meg lehet beszélni. Ha pl. nem irogat nem válaszol, nem hivogat, akkor az én véleményem szerint nincs baj.

Ha ezen tovább megy, titkolózik... nos.. lehet, csak nehezen nyilik meg, de apróbb dolgokon bukott már kapcsolat.

2014. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!