Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha párkereső oldalt nézeget?

Baj, ha párkereső oldalt nézeget?

Figyelt kérdés
A neetn ismerkedtünk meg a párommal, és mostanában beszélgettünk arról az oldalról. Azt mondta, szokta nézegetni, kik vannak fönt, bár "nem olyan jók vannak, mint mikor megismert". Úgy tűnt, nem érti, miért zavar engem, és kérte, hogy ne "uralkodjak rajta", vagy valami ilyesmi. Meg hogy ezen lépjek már túl. Én viszont egyszerűen nem értem, mi szükség erre. A levélírás is (gondolom) a nézegetéssel kezdődik. Szerinte amíg valaki nem regisztrál vagy levelezik, addig nincs ebben semmi. Szerintetek? Férfiak véleménye is érdekel.
2009. júl. 27. 10:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%

Igaza van. Ne uralkodj rajta. Hagyd ott a p*csába! Az fel sem tűnik neki, hogy téged is így ismert meg, és ez téged esetleg bánt? Hogy neked ez most olyan, hogy jó vagy, jó vagy, de azért nézelődök még, hátha....

Hát, nekem nagyon nem jönne be....

2009. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Én is épp így jártam; az exemmel internetes társkeresőn ismerkedtünk meg. Amikor már egy idő eltelt a randikkal, már nehezményeztem, hogy még mindig fenn van a társkereső oldalon, és éppen ezért nem töröltem le magamat onnét, mert ő sem tette mondván, szerinte ebben nincs semmi rossz. Aztán később is ez így maradt, én pedig dobtam őt. Azóta is fenn van azon a bizonyos oldalon, ennek már 3 éve! Szakítani persze sokkal hamarabb szakítottam vele....
2009. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%

Én is hasonló cipőben járok. Mi chaten ismerkedtünk meg, és oan rossz belegondolnom, hogy máig beszélget azokkal, akiket szintén ott ismert meg.

De ha nem levelezik, akkor tényleg nincs gond(:

Mindig abból indulok ki, hogy én is meg szoktam nézegetni pl. iwiwen más pasikat is, attól még imádom a barátomat, és attól, hogy én is beszélgetek a chates ismerőseimmel, attó még a barátomat szeretem(:

Szóval képzeld magad a helyébe, te sem örülnél, ha olyan miatt vádolna, ami veszélytelen(: Lehet, hogy van olyan, aki megtetszik neki, de amíg nem kezdenek el írogatni egymásnak, és amíg Veled van, Téged szeret, aggodalomra nincs ok, bízz meg benne(:

2009. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk ebből vita lenne,ha ilyen oldalon kapnánk egymást!Az más,ha ott vagyunk egymás mellett és belepillantunk dolgokba,de nem órákig,és nem egymás tudta nélkül!Az a leggusztustalanabb,ha a hátad mögött csinálja mindezt!

És minek ir levelet??

amugy meg ahogy kivettem a fennt irtakból,még megpróbálja megmagyarázni a dolgokat neked!Én nem hagynám!!

2009. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem tetszene ez. Az odaig rendben van h ott ismerkedtetetk meg nincs ebben semmi rossz, de ha a kapcsolat elkezdett elmelyulni szerintem egyikotoknek sincs helye ilyen internetes oldalon. Ha komolyan gondolkodik rolad akkor minek nezeget mas noket egyaltalan? en nem szeretem ezt a hasonlitgatast. forditott helyzetben o mit reagalna ha o kapna teged rajta h te vagy meg mindig fent a tarskereson es csak ugy artalmatlanul nezel pasikat???
2009. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem ír levelet senkinek. Legalábbis ezt mondja. Másfél éve vagyunk együtt. Azt mondja, megszokta, hogy ott jár, előttem már vagy két éve keresgélt, én csak 2 hónapja voltam fönt, mikor összejöttünk, Igaz, akkor is én előbb vettem le magam, mint ő. Csak szeretném megérteni, de nem megy, miért kell fölmenni.
2009. júl. 27. 10:54
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, ez a komment sokat elárul: "nem olyan jók vannak, mint mikor megismert". Szerintem ez igen is baj.
2009. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

"Csak szeretném megérteni, de nem megy, miért kell fölmenni."


csak többet akarhat a párod. én nekem ha lenne párom, akkor törölném a regisztrációmat, ne "zaklassanak" onnan,innen email-el feleslegesen. csak akkor hagynám meg ha várnék "valakire" még...(esetleg pluszba?).


még ha ismerkedni is akarna, akkor se társkereső oldalon tegye, ott az a "cél" hogy élettársat keressen az ember, nem pedig ismerősöket,haverokat.


ha rosszindulatú vagyok, akkor valaki jobbat keres magának... addig te is jó vagy címszóval.


ha jóindulatú, akkor sok a szabadideje és ezért unaloműzőként és megszokásként nézi.


szerintem próbáljatok meg több közös programot szervezni, hogy ne legyen ideje nézegetni a társkereső oldalt. ha a sok program és az ebből származó fáradság ellenére is nézegeti, akkor elgondolkoznék a "rosszindulatú" nézőponton.

24 éves és férfi vagyok.

szóval ezt gondolom, de lehet más is.

"nem olyan jók vannak, mint mikor megismert" azért ez nagyon durva. ez jut eszembe róla: hát ha lennének jobbak, akkor tuti ugranék rájuk...

2009. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Én bóknak vettem, hogy én jó voltam, úgy értettem... Ha jár itt olyan, aki párkapcsolatban él, és föllátogat ilyen oldalakra, az írjon, tényleg érdekel az ok. ha lehet, a nemetek, korotokat írjátok a levél végére, köszönöm.
2009. júl. 27. 11:07
 10/35 A kérdező kommentje:
Nincs regisztrálva. Nem ír levelet. "Csak" nézeget, hogy "milyen emberek vannak fönt".
2009. júl. 27. 11:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!