Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha párkereső oldalt nézeget?

Baj, ha párkereső oldalt nézeget?

Figyelt kérdés
A neetn ismerkedtünk meg a párommal, és mostanában beszélgettünk arról az oldalról. Azt mondta, szokta nézegetni, kik vannak fönt, bár "nem olyan jók vannak, mint mikor megismert". Úgy tűnt, nem érti, miért zavar engem, és kérte, hogy ne "uralkodjak rajta", vagy valami ilyesmi. Meg hogy ezen lépjek már túl. Én viszont egyszerűen nem értem, mi szükség erre. A levélírás is (gondolom) a nézegetéssel kezdődik. Szerinte amíg valaki nem regisztrál vagy levelezik, addig nincs ebben semmi. Szerintetek? Férfiak véleménye is érdekel.
2009. júl. 27. 10:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

De, én úgy gondolom, hogy nem ezzel kellene foglalkoznod. Ha csak nem akarod tönkretenni az egészet. Mert akkor jó úton vagy.


Szóval, ha szereted a párod és együtt akarsz maradni vele, akkor ne utána kémkedj, ne tömd a fejed ilyenekkel, hanem légy dögös, légy a legjobb, légy olyan, hogy csak rád tudjon figyelni. Bízz magadban, hiszen téged választott. És ne feledd - a szeretet olyan cselekedet, amivel jó érzést okozunk a kedvesünknek. Azzal, hogy féltékenykedsz és kérdőre vonod, nem okozol jó érzést a párodnak, ergo, nem szereted.


Nézz magadba - ha tényleg nem szereted, csak menekültél hozzá a magányból, akkor menj tovább, ne kényszerítsd a sorsodat ő rá, mert nem születik ebből jó.


Ha szereted, akkor légy felnőtt és a párodat is tekintsd felnőttnek - ha ő valamiért még mindig nézegeti a társkereső oldalt, akkor az kell neki, valamiért jó neki. Meg is kérdezheted, miért teszi? Sőt, elmondhatod őszintén, hogy bánt, azt is, miért bánt (ha tudod, miért?).


Bízz magadban! Bízz a szerelmedben!


Off: a párommal mi is netes társkeresőn ismerkedtünk meg, én elég hamar levettem magam az oldalról, ő nem. Sőt, még levelezett is utána. Nehéz volt, kínlódós volt, nem titkolom. Féltékeny is voltam, még sírtam is emiatt. De hagytam, mert olyan szépen adta a szeretetét az első pillanattól, hogy el nem hittem volna, hogy kifelé tekintene ezzel a netezéssel. És így is lett. Együtt vagyunk azóta is, szép dolgokat élünk meg, a társkeresőt meg elfelejtettem. On

2009. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl jó,ha társkereső oldalakat nézeget.Lehet,hogy csak kíváncsiságból teszi,de akkor is...Nem jut eszébe,hogy ez neked rosszul esik!Sajnos ezeken az oldalakon bármilyen néven regisztrálhatsz,és ő is nyithat egy titkos postafiókot,amit elötted titkol.Ezt lehetne ugy is felfogni,hogy flörtölni szeretne.
2009. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is társkeresőn ismertem meg a volt barátom,és 1.5év múlva bukott le,hogy mellettem több párhuzamosabb kapcsolata is volt.Legyél egy kicsit résen és óvatosabb.
2009. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"1.5év múlva bukott le" tudom hogy nem az én kérdésem, de ezt kicsit tudnád részletezni, hogy tudott 1.5évig "észrevétlenül" mással is kavarni. és hogy bukott le?

találtál olyan infot, ami erre utalt? vagy mindig "eltűnt" vlhogy?

2009. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Sajnos kiderült egy link, sumák, gerinctel...Egy telefon hívás buktatta meg.Mi is közös jövöt terveztünk,de kiderült máshová is kavart.Aki társkeresőn van bármit mondhat,hisz nincs közös ismerős.Aki így keres magának társat óvatosabb legyen!Sajnos ilyenek is vannak,tisztelet a kivételnek.
2009. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

12:02. Ti mióta vagytok együtt?

Amúgy forcsa, mert noha az elején ő ragaszkodott, és félt, hogy vége lesz, aztán (3/4 év múlva) fordult a kocka, ő lett bizonytalan. Egy pár hónapja totál zavarodott, vívódik, szakít is meg nem is, úgy tűnik, nem tudná elviselni, hogy vége legyen, mégsem hisz benne, hogy működni fog.

Ami nekem rossz, hogy a bizonytalanság eleve nem könnyű, és így eleve túl érzékeny is vagyok, vagy túl éber, és a párkeresőn mászkálás nem sokat segített, hog yjobban érezzem magam.

2009. júl. 27. 14:07
 27/35 anonim ***** válasza:
12-02-es vagyok, lassan két éve ismerjük egymást, egy éve élünk együtt.
2009. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

szia! ezt a "csak úgy nézegeti az embereket" dolgot én megértem,én is szoktam nézelődni,bár nem társkeresőn.közösségi oldalakon nézegetem az embereket.ha egy társkeresőre tévednék,énis lehet megnézném a "felhozatalt".de nem teszem mert az én párom se díjazná.szeretem nézegetni az embereket,és nekem ez teljesen ártatlan dolog.ettől még imádom a páromat,akivel már 3 éve vagyunk együtt!

ha ezt leszámítva nincsenek komolyabb problémák a kapcsolatotokban,ne légy ennyire elkeseredve! :)

persze azért ülj le ujra és ujra beszélgetni a pároddal.elöbb-utóbb csak eljut az agyáig h ez neked rosszul esik...

2009. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
előző vagyok. 20/L
2009. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Ha nem érdekli a dolog, akkor regisztráció nélkül sem nézelődne. Ha valaki esetleg megtetszik neki, rögtön regizni fog, hogy kapcsolatba léphessen vele.

Nagyon nagy baj szerintem, ha még mindig ott nézelődik.

Ezer más oldalon nézelődhetne, ami nem társkereső!!!

Szerintem beszélgess el vele, és állítsd döntés elé.

Vagy te, vagy az oldal nézegetése.

2009. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!