Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkereső oldalak? Negatív?

Párkereső oldalak? Negatív?

Figyelt kérdés
Érdemes próbálkozni, vagy ott tényleg mindenki csak kalandvágyból írogat? Mit csináljon az (én), aki egy tartalmas, őszinte, hosszabb, esetleg tartós kapcsolatot szeretne?
2010. márc. 17. 00:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
ha beszélgetsz sokat valakivel,hamar rájössz,hogy az illető mit szeretne tőled,mennyire komolyak a szándékai. Persze a csalódás benne van a pakliban!DE szerintem mindenképp érdemes megpróbálnod,veszteni valód nincs! Hajrá! ;)
2010. márc. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!
2010. márc. 17. 02:15
 3/24 anonim ***** válasza:
Én így találtam magamnak párt. :)
2010. márc. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Sokat kell ismerkedni,sokféle ember van fent.Türelmesnek kell lenned,és akkor sikerrel fogsz járni.Én itt találtam meg a férjemet,és nagyon boldogan élünk,májusra várjuk az első kisbabánkat.Hidd el megéri megpróbálni!
2010. márc. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Szilágyi Klára válasza:
Vannak olyan férfiak, akik, csak szex kapcsolatot keresnek, de vannak azért akik komoly kapcsolat céljából regisztrálnak. Nem kell hamar feladni, kitartónak kell lenni, és akkor megtalálod a hozzád megfelelő férfit. Én itt találtam meg és 2 éve boldogan élünk együtt, a lányomat sajátjaként szereti! Kitartás és remélem Te is hamarosan ilyenről tudsz beszámolni! Sok sikert!
2010. márc. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Azt tételezd fel, hogy más is úgy gondolkodik, mint te: tartós, tartalmas kapcsolatot keres. De nem szabad majd mindent elhinned. Ne add ki magad teljesen. Nem kell hazudni, de a legszemélyesebb dolgokat egyelőre nem kell elmondanod.Önvédelem. Ma már kamerán keresztül is beszélgethettek, s a tekintet sokat elárul.Sok sikert!
2010. márc. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
hát szerintem kiiírod bemutatkozásként, hogy tartalmas, őszinte, komoly kapcsolatot szeretnél, és a kalandorok kíméljenek:) Ha így állsz hpzzá, hogy csak csalódhatsz... nos erre ha civilben ismerkedsz is komoly az esély. Sőt! Szerintem társkeresőn nagyobb valószínűséggel lehet párt találni , hiszen a legtöbb honlap fizetős, tehát nem hiszem, hogy bárki is regisztrálna szórakozásból. Inkább olyanok regiszrálnak, akik már nagyon régóta nem találnak párt, és a társkeresőkön is megpróbálkoznak, éppen ezért. Bár én még nem próbáltam így párt keresni, de mindenkinek aki efelöl érdeklődik, azt mondom, hogy érdemes! Nincs igazi veszteni való, vagyis nem több, mintha civilben ismerkednél.
2010. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én így találtam meg a párom. Most várom a második babánkat:)

Sok sikert!

2010. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nincs jövöje egy idöben probáltam de hogy menyi hülye embert talál ott az embert idegesitö nem is kerestem tovváb :) Nem hinném hogy egy társkeresö oldalon találnám meg életem párját annál ö sokal értelmesebb lesz :)
2010. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Én is így találtam párt. 7 éve vagyunk már együtt, nekem ő volt az első. Mi 1 évig sms-eztünk úgy, hogy nem találkoztunk, és képet sem küldtünk egymásnak pont azért, hogy ne a külsőségek domináljanak, hanem rendesen ismerjük meg egymást. Aztán mikor találkoztunk, és először megláttam, már mindent tudtam róla, és jó érzés volt így találkozni.
2010. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!