Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkereső oldalak? Negatív?

Párkereső oldalak? Negatív?

Figyelt kérdés
Érdemes próbálkozni, vagy ott tényleg mindenki csak kalandvágyból írogat? Mit csináljon az (én), aki egy tartalmas, őszinte, hosszabb, esetleg tartós kapcsolatot szeretne?
2010. márc. 17. 00:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes, és nem szabad az első pár csalódást okozó találkozó után feladni. Ha pár levelet vált az ember a másikkal, vagy chatel, akkor már rá lehet jönni hogy értelmes-e az illető, van-e közös téma, ha láttok képet, akkor az már 70 %-ban belövi hogy tetszenétek-e egymásnak. Szerintem nem érdemes sokáig levelezni, 1-2 héten belül lehet találkozni, hiszen a kisugárzás számít, de én szeretem tudni előre, hogy értelmileg partner-e a másik, és ezt a levelezésből, telefonból tökéletesen lehet tudni. Én sokat ismerkedtem régen szórakozóhelyen is. Semmivel sem másabb a "felhozatal", sőt a net azért jobb, mert először nem külső alapján válogatsz, hanem értelem szerint, és így nem lesz olyan nagy a csalódás, mint egy összejövetelen, ha találsz valakit, aki nagyon tetszik, aztán több találkozás után kénytelen vagy ráébredni, hogy annyira buta az illető, vagy annyit dohányzik, hogy elviselhetetlen... Szerintem ez rosszabb.


Szóval ha nincs az ismeretségi körödben olyan akivel ilyen céllal kezdenél, akkor nem nagyon van más választásod, mint megpróbálni az internetet.

2010. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem negatív, de csak az utolsó pillanatban vedd komolyan. Egyik szemed nevet, a másik figyel:)
2010. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én így találtam meg életem legjobb pasiját, aki a párom lett! Azóta (3 éve) elmondhatatlanul boldogok vagyunk! Pedig én csak kíváncsiságból regisztráltam, hogy lássam a kínálatot és baromságokat írtam magamról, nem gondoltam, hogy onnan fog valaki írni nekem.
2010. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Igen, ez a lényeg, előbb jól ismerd ki msn-en, levelezgess vele, ne randizz vele rögtön, mert akkor sok csalódás érhet.
2010. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha jók a radarjaid, ki tudod szűrni azt, aki csak szórakozni vágyik. Én ott találtam meg a férjemet, szóval hiszem, hogy vannak ott rendes pasik is! Sok sikert!
2010. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én így találtam meg a párom, másfél hónap után, ő volt a második, akivel találkoztam "élőben".

Ő már másfél éve volt fent, és 20-30 nővel találkozott előttem.

2010. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
szerintem nem negatív, csak az elején le kell szűrni, hogy kinek mi a célja, mert ebből vannak a pofáraesések... remélem megtalálod, amire vágysz!
2010. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok választ. Az az igazság, hogy már egyszer fenn voltam az egyik oldalon, de sok jót nem tapasztaltam. Valószínű, hogy türelmetlen vagyok, és azonnal várok nagy csodákat.

De azért jó hallani, hogy milyen sokan találták meg az "igazit" a neten, szóval nincs még veszve minden.

Azért ha valakinek van még jó tanácsa, írjon ide! Köszi

2010. márc. 18. 09:27
 19/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 éve vagyok együtt párommal és társkeresőn ismertük meg egymást.

Ott is előfordulhatnak hazudós, kalandot kereső emberek, mint "élőben".

Ha gondolod, és van rá keret, akkor fizetősre menj, mert aki hazudni akar, az nem hiszem, hogy fizetne érte. De ettől független mehetsz ingyenesre is, én is olyanon jöttem össze barátommal.

Hajrá! :)

20/L

2010. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
nem feltétlen negatív. Vannak ott olyanok is akik komyol kapcsolatot keresnek. Nekem is volt már onnan kapcsolatom. pl: 7 hónapi gvoltam együtt egy sráccal akit innen ismertem meg, majd én szakítottam.
2010. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!