Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartsam úgy a babát, hogy...

Megtartsam úgy a babát, hogy a párom engem nem, de a gyermeket felvállalja?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok terhes és ha úgy alakulna nem is azért hagynám meg mert "meg akarom tartani", de az adotságai nagyon jók és már én is szeretnék babát.


Viszont a "párom" kijelentette, hogy ő jobban akar mint én (már idősebb is), de csak úgy ha elfogadom, hogy a babát vállalja de engem nem.



2012. aug. 28. 19:30
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Akkor abba segítsetek nekem, hogy miért akar gyereket tőlem? Ezzel megfogni? Vagy lekötni egy életre? Mert akit nem vállalok fel attól eszemben sincs gyereket "kérni". Tényleg, komolyan nem értem.
2012. aug. 28. 22:07
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Van már neki gyereke?

Valószínűleg úgy szeretné a gyereket, hogy te neveled, ő meg ha kedve tartja akkor meglátogatja. Legalábbis én ezt hámozom ki ebből a dologból.

Végülis korrekt a pasi. Előrebocsátja, hogy félremegy. Nem akarja magát lekötni veled ( és valószínű senkivel sem), de gyereket szeretne és meg is van az áldozati bárány(birka).

2012. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az Én értelmi képességeimet meghaladja a kérdésed, ne haragudj! Meg azt sem értem, hogy lehet egy babát felvállalni, az anyját meg nem?? Majd senki sem fogja tudni, hogy Te vagy a gyereke anyja? Titok lesz vagy mi??

Hűűű.. inkább ne szülj!

2012. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%
egyszerű. gyerek kell neki, viszont azt ő is tudja magáról, hogy annyira gáz pasi, hogy felesége az életben nem lesz, ezért így próbál rávenni. szerintem ne menj bele.
2012. aug. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Aztán tűzön vizen át egyedül neveled? honnan tudod mikor szivódik fel az ilyen alak? az adottságai meg kritikusak ha igy látja ahelyzetet!!! ne legyél vak!!!!!!!!!!!
2012. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Atya ég!

Ez nekem magas! Lényeg ez egy beteg kapcsolat. Amíg nem késő szakíts. A megszületendö gyermeked érdekébe. Ilyen kapcsolatba szegény kicsinek maga a pokol lenne az élete.

2023. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!