Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotok, hogy áll...

A ti családotok, hogy áll anyagilag?

Figyelt kérdés

Mi szerencsére jól állunk.

A férjem fogorvos és saját rendelője van, és jól keres.


2012. aug. 27. 21:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
84%
00:34, ha nem tudnád kérdésre is válaszoltam, plusz ezzel azt akartam mondani, hogy nem vagyok annyira csóró, hogy irigykedjek a kérdezőre.
2012. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
54%
az oké, hogy a kérdésre válaszoltál, csak utána undorító módon elkezdted szidni a kérdezőt :) de a te dolgod, csak épp így magadata minősíted. :)
2012. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
74%
nem nagyon érdekel, hogy hogy minősítem magam egy ANONIM oldalon.
2012. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim válasza:
72%
Minek kérdez ilyen sz@rságokat?Nem is csodálom hogy unszimpátiát váltott ki egy pár emberből a kérdező..
2012. aug. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
49%
Közepesen. Saját ház, 1-1 autó anyának és apának, kicsi olcsó nyaraló, nincs hitel, de kb ennyi. Most nem tudnánk együtt öten elutazni pl görögországba se. Mondhatni középosztály aljába csúsztunk.
2012. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
91%

Én rosszul érezném magam, hogy nem vagyok legalább annyira sikeres a szakmámban, mint ahogy a férjem. Szép és jó dolog mindez, de az az igazság, hogy megőrülnék, ha állandóan háztartásbelinek kellene lennem. Stressz ide vagy oda, inkább a munka ÉS a háztartás.

De nem vagyunk egyformák.

Abba is belegondoltál, hogy mi lesz, ha esetleg valamikor elváltok? Azért egy vegyész se csettintésre talál munkát.

2012. aug. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozok, a munkahelyemen megbecsülnek, ez sajnos a fizumon nem látszik, 100e ft körül keresek. Párom nagyon keveset kap, kismamaként 37 ezret. Eddig volt mellékállásom, az még havi 20-70e ft volt, de most hó végén az megszűnik, nincs még kilátásban másik mellékes. Hitelem nincs, kicsi lakásban lakunk, 2_3 év múlva szeretnék egy kis kertes házba költözni.
2012. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozok, a munkahelyemen megbecsülnek, ez sajnos a fizumon nem látszik, 100e ft körül keresek. Párom nagyon keveset kap, kismamaként 37 ezret. Eddig volt mellékállásom, az még havi 20-70e ft volt, de most hó végén az megszűnik, nincs még kilátásban másik mellékes. Hitelem nincs, kicsi lakásban lakunk, 2_3 év múlva szeretnék egy kis kertes házba költözni. Nem veszünk meg mindent, amit szeretnénk, de azért nem panaszkodok, megélünk. Egyenlőre.
2012. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Hullámvasúton utazunk. Három éve még saját panellakásban éltem. Tavaly nincstelenül egy anyaotthonban kötöttem ki. Idén újra saját házikóban (eredetileg szerszámtárolónak épült egy külterületi részen) hajthatjuk álomra a fejünket. Nincs benne víz, fürdőszoba és a kályhához még nincs készen a kémény sem (se hőszigetelés), nincs autóm és messze kell kerekezni az oviba és a munkahelyre.


De már van állásom, így jövedelmem. Van életcélom. Jut ennivalóra és ruhára. Három év után először elmehettem fodrászhoz, új fülbevalót is vettem magamnak, meg sminket. A gyerkőcöm egész nyáron rohangászhatott a kertben, fára mászhatott, megtanult biciklizni....


Szóval az élet szép!


Attól, az, hogy a magam ura vagyok. Nem függök senkitől. Se férjtől, se banktól, se szolgáltatóktól. :)

2012. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Én még tanulok, anyám egyedül nevel engem és a húgom,d e hál Istennek kezdenek egyenesbe jönni a dolgaink, most megy új munkahelyre és elég sok pénzt fog kapni, így már remélhetőleg vége a sakkozásnak és megint jut majd mindenre. Apámék is jól állnak viszonylag, ő is szokott támogatni anyagilag.
2012. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!