Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotok, hogy áll...

A ti családotok, hogy áll anyagilag?

Figyelt kérdés

Mi szerencsére jól állunk.

A férjem fogorvos és saját rendelője van, és jól keres.


2012. aug. 27. 21:46
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
77%

Azt valaki elmondaná, hogy miért kell például azokat lemínuszolni, akik leírják, hogy ők jól élnek?

Én tudom, hogy szar dolog szarul élni, de azért nem kell azt utálni, aki jobban él nálunk.


Én például elég jól élek, saját vállalkozásom van, igaz, hogy kidolgozom a belemet és egyre több külföldi melót vállalok el, de szerencsére szeretem azt, amit csinálok.

2012. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
86%

Jól, de ennek az az ára, hogy keveset vagyok együtt a családommal és minden munkanap "Damoklész kardja lebeg a fejem fölött".


A húszas éveim végén járok, és lesülne a bőr a képemről, ha más tartana el, tökmindegy, hogy milyen kapcsolatban vagyunk egymással. Megzavarodnék, ha nem dolgoznék!

A mai világban ostobaság csak egy fizetésre alapozni az életet, mert sajnos bármi megtörténhet.


Szóval, ha van értelmes végzettséged, akkor sürgősen kezdj munkát keresni, egyrészt a szellemi és szociális életed miatt, másrészt meg azért, hogy ne legyen kint a hátsód, ha ne adj' Isten megözvegyülnél, vagy elválnál. A saját érdekedben mondom!

2012. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Az eredeti végzettségem vegyész, de ha van elég tartalékunk és a férjem jól keres, akkor szerintem felesleges dolgozom és stresszelnem magam.
2012. aug. 27. 22:33
 24/51 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg dicsekedni jöttél, női hiúság.

Mi jól állunk, de ez 80%-ban szerencsének köszönhető.

2012. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

Az jó dolog nagyon, ha jól éltek, minden ember megérdemelné, hogy jól éljen. Ha tehetném, sok családnak adnék, segítenék, hogy legalább ne kelljen minden nap sírva lefeküdniük, hogy vajon másnap tud-e mit enni, be tudja-e fizetni a számlát stb.

Viszont a férjeddel szemben az, hogy Te nem dolgozol, mert "minek stresszelnéd magad", nagyon csúnya dolog szerintem. Főleg ezt így kijelenteni. Mert ez nagyon úgy hangzik, hogy stresszelje/hajtsa ő magát a pénzért, nehogy már Neked kelljen. Szép és jó, ha ez így működik, főleg Neked, mert nem kell semmit sem csinálnod, és még pénzed is van.(míg mások kidolgozzák a belüket, akár több műszakban is a megélhetésért!) De nagyon vigyázz ezzel, mert láttam már hasonló helyzetet, és nagyon csúnya vége lett a dolognak, ugyanis a férfi megelégelte egy idő után, hogy az adott nő egész nap nem csinál semmit, míg ő reggeltől estig dolgozik. Nem kívánom, hogy így járj, de vigyázz. Egyébként - bár tudom senki nem gondol ilyesmire- mi lenne Veled ha a férjed elhagyna? Mit csinálnál, mikor még munkád sincs? Szerintem mindenkinek oda kellene arra figyelni, hogy ne függjön mástól, mert lehet, nem mindig lesz ott az a másik ember...

2012. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
Elég rosszul.Anyukám adott pénzt hogy vegyünk ételt magunknak míg nincs itthon,mi meg a testvéremmel inkább megtartottuk a pénzt anyukánknak és megettük ami volt itthon.
2012. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
40%

istenem, hogy itt milyen bunkó emberek vannak...

Ilyasviel, te pedig kifejezetten irigy vagy szerintem.


arra nem gondoltok, hogy ha egész nap otthon van, lehet, hogy a nap fele azzal megy el, hogy mos,főz,takarít? vagy akármi... ha meg a férjével megbeszélték, hogy nem kell dolgoznia ne irigyeljétek már tőle.... a gyomrom felfordul tőletek

2012. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy vagyok irigy egy közönséges háztartásbelire, akinek semmi életcélja, csak úgy van. Szerencsére nem éhezek, nem kell turkálóban vásárolnom és külföldi nyaralásra is mehetek, ha úgy akarom.
2012. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
71%
Mi közöd van hozzá?És kit érdekel, hogy ti hogy álltok anyagilag!? Csak mert engem egyáltalán nem, de szerintem vagyunk még így egy páran...
2012. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
70%

honnan tudod, hogy semmi életcélja?

szerintem az is lehet életcél, hogy valaki jó anya legyen, vagy jó feleség egy stabil, évtizedeken át tartó házasságban... amiben hatalmas előny ha minden idejét a családjára tudja fordítani.

2012. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!