Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Hogyan...

Mit kéne tennem? Hogyan vezessem fel?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátommal hogy tudnám finoman közölni (mellesleg szörnyen szeretem), hogy a családom nem akarja hogy vele legyek? Mit kezdjek a helyzettel? Kit válasszak? Tanácstalan vagyok..
2012. aug. 25. 23:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hogy miért nem preferálják a kapcsolatot? mert a srác nem olyan amilyennek ők akarják az én "ideális udvarlómat". Szüleim nagyon felszínesen ítélnek meg embereket. Szánalmasnak gondolom. Még nem is ismerik a barátomat pedig lassan egy éve vagyok vele együtt. Szüleim megmondták az elején hogy nem kíváncsiak rá és ne hozzam haza. Kellemetlen helyzet. és még a felét se meséltem el annak amin eddig átmentünk barátommal...
2012. aug. 26. 12:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben és tennék magasról a véleményükre,amúgy is utálom,ha valakit ismeretlenül elítélnek.

Vagy mondjuk mert Ők orvost,ügyvédet szánnak a lánykájuk mellé.

Az én családomban hagyomány már szinte,hogy mindenki egyetemet végez,diplomája van,orvos,jogász stb.

Én meg mi lettem?Szakács.

Egész életemben azt kaptam,hogy nem lesz semmi belőlem ,meg rosszabb ember vagyok mint Ők stb.

Az unokatestvérem diplomásan gyártósori munkát végez minimálbérért,eközben én nagyon jól keresek a szakmámmal.Diploma nélkül.

Bocsi az elkanyarodásért,de úgy érzem ez is ide tartozik.A szülők is emberek és tévednek.Nem látnak mindent jobban,mint Te.

2012. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

tudnád kicsit részletesebben, hogy szerintük milyen az "ideális udvarló"?

és miben nem olyan a Párod?


Mert így csak találgatunk, hogy vajon igazuk van-e,vagy nincs, hallgass rájuk vagy ne? illetve hogyan tudnád elfogadtatni a Szüleiddel a Párod?

2012. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!