Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Csendes, magának való. Majdnem mindenkivel mogorva. Általában nincs jó szava a másikhoz- már ha egyáltalán szóba áll valakivel. Szinte minden zavarja. Nem szereti, ha fizikai kapcsolatot akarnak kialakítani vele (ölelés, puszi, stb.). Sokszor bunkó, a családjával is.

Viszont ha valaki a szájára veszi a szüleit vagy a tesókat, akkor teljesen kifordul magából... Képes lenne kinyírni azt, aki bántja a családját (de általában megelégszik azzal, ha szavakkal a földbe tiporja a másik önbecsülését).

Nagyon védelmező, ami főleg a kisöccsénél figyelhető meg.



2012. aug. 24. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy nem bizik az emberekben,nem is kedveli őket,ő tudja miért.Viszont akiket igazán szeret,azokat megvédi,értük bármire képes.


Szerintem nem rossz ember,csak tudni kell vele beszélni,és ha ismerkedsz vele,nem szabad lerohanni.

2012. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Így leírva egy bogaras, kibírhatatlan, iszonyatosan ellenszenves ember jut eszembe.

A viselkedése szánalmas, még az is ahogy a családját védi. Lehet a családot védeni,pátyolgatni,de nem ilyen "cigány módon"

Én örülök,hogy nincs a környezetemben ilyen alak, bár ha lenne messzire elkerülném..

2012. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kevés embert enged magához közel, csak azokat, akiket jól ismer és szeret. Nehezen bízik meg másokban, antiszociális. Nem vagyok negatív véleményen az ilyen emberekről, én is hasonló vagyok.
2012. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tiszta öcsém! Bár a "csendes" szó hibádzik nála, mert állandóan zenét hallgat. Rémes vele kijönni és nagy türelem kell hozzá. De nagyon kedvel engem, ha gond van, számíthatok rá. Állandóan forrong ő is. Anyagi katasztrófa.

Állítom boldogabb, mint én! Valahogy ellavírozik az életben - hol van munkája, hol nincs, állandóan megvalósíthatatlan terveket szövöget.


Mi a véleményem róla? A nehéz eseten kívül nem sok minden jut eszembe. Még jó, hogy nem lakunk együtt! Nem tudom, hogy mit lehetne tenni az ilyen emberrel, hogy javuljon.

Ő kapcsolatban él, de ez sem segített rajta. Kell valaki, aki így is szereti és lefoglalja, hogy ne másokkal törődjön.


42/F

2012. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen embernek leginkább önmagával vannak problémái ezért nem jön ki a világgal.

Ettől a családját még szeretheti csak képtelen kimutatni, neki ez a természetes, fel sem fogja, hogy tapló módon viselkedik.

Magának való, nem tud és nem is akar kapcsolatot létesíteni.

Én is egy ideges, mogorva típus vagyok elegem van sokszor az emberekből, az életből és nekem se kell sokszor más csak hagyjanak békén és csend legyen.

Azt hiszem ő egy elég sikertelen ember lehet ez frusztrációhoz vezet.

2012. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És egyébként mit gondoltok, mitől alakulhat ki ez? Mármint, hogy így viselkedik?


Egyébként egy 20 éves emberről van szó.

2012. aug. 24. 23:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy problémái vannak önmagával, nem boldog, nem teljes az élete. Lelki gondok állhatnak a háttérben.
2012. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én pszichológushoz küldeném.
2012. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Skizofrén
2012. aug. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szimplán antiszociális.
2012. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!