Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki nem jár társaságba, csak ritkán, és hogy ha el is megy, alig akar megszólalni, ha kérdik, néha nem is válaszol?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Antiszociális, magának való, félénk. Vagy valami nagy probléma nyomasztja, ami miatt nem akar, nincs kedve társaságba járni.
2012. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A férjem pont ilyen.

Alig lehet elrángatni valahova, ha kérdezik válaszolde közben figyel, és utólag serül ki, hogy mindent látott/hallott amit mások is, megvan a véleménye, de nem pazarolja a szót.

Én nyüzsgősebb vagyok, kiegészítjük egymást.

A véleményem az, hogy ennyi az igénye, nem formálták gyerekkorában, de lehet hogy 'gyárilag' ilyen, nem is lehetett volna.

2012. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*derül
2012. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem társaságban beszédes az ember hanem közösségben.

Ha társaságban nem különösebben jelenlevő az ember, nem az ő közössége.

Csak azért, mert egy helyen van több ember az nem közösség mindenkinek.

Másrészt az sem mindegy, hogy alkalmilag nem aktív valaki egy bizonyos társaságban vagy soha, mert az pusztán hangulati dolog.


Annak függvényében érti ezt meg valaki, hogy milyen mértékben került hasonló helyzetbe...a másik oldalról is.

2012. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Magányos ember (és) aki valószínűleg nem érzi jól magát abban a közegben. (Nem oda való)
2012. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokminden oka lehet hogy ilyen, nekem is van hogy nagyobb társaságban csak elvagyok csendben, és jó hallgatni másokat, vagy szimplán nem érzem úgy hogy hozzá kéne fűznöm valamit a beszélgetéshez....picit zárkózottabb, antiszociális viselkedés, de el kell fogadni.


Nekem pl ha van kedvem elmegyek, ha nincs kedvem nem megyek, és utálom azt mikor jönnek sajnálkozva h "jajj szegény gyerek, hívjuk már el, ne legyen otthon egyedül", és abba bele se gondolnak hogy talán én jobban érzem magam úgy ahogy vagyok.

2012. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mennyi idős az illető

, fiatal még?

2012. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

és miaz hogy ha kérdik nem válaszol??

általában ha valaki nem bőbeszédű aért a kérdésekre felelni szokott

2012. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Az egy dolog, ha valaki nem beszédes típus, ritkán szólal meg, de ez, hogy nem is válaszol, erős nekem... laktam együtt egyetem alatt egy csajjal, ő volt ilyen, hogy néha napokig nem szólt hozzánk, soha nem véleményezett semmit, volt, hogy nem is köszönt. Magától soha nem szólalt meg, soha nem akart velünk beszélgetni, úgyhogy egy idő után csak az albérlettel kapcsolatos dolgokat beszéltük meg vele. Először azt gondoltuk, hogy utál minket, de mesélték a régi kolistársai, hogy velük is így viselkedett. Megmondom őszintén, hogy egy holdkóros bolondnak tartottuk.
2012. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Zömében ún. introvertált típus, aki nem kifele él, hanem befelé. Nagyon gazdag és mély lelkivilága lehet, de nem a bulizás és a szociális szféra a fő élettere.


Lehet szociális fóbia is - ne írjunk szamárságokaz, hogy antiszociális, mert max. ASZOCIÁLIS (azaz nem szociális) lehet, az antiszociális az nagyon is extrovertált és bulizós alkat. Nagyon kevés a kivétel ez alól.


Lehet szégyenlős, túlérzékeny.


Valamint lehet nárcisztuikus, aki nyalatja a s&ggét és eljátssza azokat a vonásokat, amelyekről fentebb írtam, és amelyek nem az övé, hanem máséi. De remekül másolhatóak, és ebből azt gondolja a felszíni megfigyelő, hogy okos, gazdag lelkivilágú stb.

2012. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!