Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Egy 25 éves fiatal emberről van szó, a szüleivel él, főiskolára jár. Eddig még semmit nem dolgozott, és azt mondja ha ezt a szakmáját letette utána le akar majd még egyet. Egyetlen egy barátnője volt eddig kb 3 éve. Nagyon perverz és teljesen antiszociális. Az összes barátnőmre rá van nyomulva, és nem tartja tiszteletben h ha valakinek van barátja, akkor is a szexre gondol az adott lánnyal. De sosem feküdne le olyan lánnyal akinek van barátja de attól még tervezgeti, pl meg van olykor sértődve az unokahúgomra h miért nem fekszik le vele amiért ő megmasszírozta a lábát. Ha a volt barátnője kér tőle egy apróságot, elvárja h mondjuk cserébe lesz*pja. A korabeli nők nem állnak vele szóba, ezért 16-17 éves kislányokkal barátkozik. A múltkor azzal dicsekedett h van egy 15 éves lány barátja és moziba voltak. (nem nyomul rájuk de barátkozik velük) Szerinte ez normális. Ha esetleg chaten ismerkedik 10 perc múlva már olyanokat kérdez amit még a 3. randi után sem illik... Teljesen antiszociális. Nem tudja mit és mikor kell mondani az embereknek. Pl az én páromat úgy hívja ahogy én becézem(mackóm, röfi, pocok, stb). Egyébkén nagyon naiv és hiszékeny ember, azt hiszi h ő megtudja menteni a világot. A barátnőm egyszer összeveszett vele h miért ilyen, teljesen rosszul csinálja a dolgait és erre csak annyi volt a reakciója h: najó, akkor már őt se akarom megdugni. Pedig soha nem lenne rá esélye. Nagyon szeretne barátnőt meg szexelni de annyira béna hozzá....

Bocsi h hosszú lett csak gondoltam leírom róla ami eszembe jut. (De ez még a fele se volt)


2012. márc. 16. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alekoszra hajaz?
2012. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi a célod ezzel a kérdéssel? Hogy szidjuk? Ha ennyire nem bírod az illetőt,akkor miért nem kerülöd el?
2012. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez a célom. Csak kíváncsi vagyok h az emberek mit szólnak ehhez a felfogáshoz. Én elviselem őt, de h az emberek mit gondolhatnak róla azt nem tudom. Bár az összes ismerősünknek meg van róla a véleménye...
2012. márc. 16. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Undorító ember. Most mi nem tudunk semmit tenni. Következő kérdés?
2012. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
D*gja meg magát. Levágandó.
2012. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Ő bunkó és ellenszenves,te pedig gyerekes.
2012. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Manapság már minden retardált lehet főiskolás? - ez jutott eszembe róla. Az én időmben az ilyenek kisegítő iskolába jártak.
2012. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Te jó isten!

Az a baj, hogy rengeteg ilyen emebr van(ezek nem férfiak egyáltalán).

Menekülök az ilyenektől!

Undorító....

2012. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy retardált.Bocs.
2012. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit furi. Az idegeimre menne, az biztos.
2012. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!