Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől félnek a férfiak, hogy...

Mitől félnek a férfiak, hogy nem adják ki magukat a párjuknak? Miért nem őszinték?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt a párommal, minden működik, kivéve az egyetlen nem, amire vágyom: az legyen, amit mond. Semmit nem oszt meg velem, mert nem tartja fontosnak -persze később kiderül, hogy nagyon is az -ígérget, nem tartja meg. Kérdezek, csak kitalál rá valamit, amitől majd nem teszem, de később pont nem az van. Úgy érzem, nem tart méltónak arra, hogy kitárja magát nekem, de meddig várjak még rá? Feladom.
2012. aug. 23. 20:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja, és számomra a legrosszabb megoldás, hogy mást keressek, mert lehet, hogy engem tudna szeretni őrülten valaki más, de nem tudom elképzelni, hogy bárkit úgy szeressek, ahogyan a férjemet.Remélem, még nagyon nagyon sokáig.
2012. aug. 26. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!