Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk? A párommal...

Mit tegyünk? A párommal nagyon szeretjük egymást, tiszta mély érzelmek vannak köztünk, amik teljesen őszinték.

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy neki van 1,5éves gyereke és egy élettársa. Már évekkel ezelőtt, még a gyerek születése előtt ott akarta hagyni a nőt, de az öngyilkosséggal fenyegette meg, és annyira belebetegedett ebbe, hogy a párom visszament hozzá. A kapcsolatuk azóta sem lett jó, a gyerek születése után sem.1éve külön alszanak, nincs kapcsolat köztük, a kommunikáció is hiányos, vagy trágár. Aztán mi összejöttünk, most ismét el akarta hagyni, de a nő megint összeomlott, elmondta neki a barátom hogy engem szeret és velem akar élni, könyörgött neki, hogy értse meg, de a nő azt felelte, hogy akkor valakinek meg kell halnia, a barátom szerint félelmetes volt, dühöngött és másnap azt mondta neki, hogy ő megbocsát mindent, felejtsék el, tegyenek úgy, mintha semmi nem történt volna. A barátom erre nem képes, próbált vele újra és újra beszélni, de a nő csak zokog, és volt, hogy egész nap a földön ült összegubbadva. Öngyilkossággal fenyegette meg, valamint választania kellett a gyermeke és köztem. Mert azt mondta, hogy ha ekhagyja őket nem láthatja a gyerekét soha többé. A barátom ezt nem birná ki, és sajnálja a nőt, aki be kell látni beteg. De most mit tegyek vagy tegyünk? Nem birjuk egymás nélkül, de a barátom szerint ez a helyes, hogy ha ő velük marad, soha nem lesz boldog, de nem tud mit tenni. Nagyon kétségbe vagyok esve, mert nem birom és ő sem.
2011. febr. 4. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem várható el, hogy egy őrülttel éljen együtt, arra, hogy egy kisgyereket tegyen ki ennek, joga sincs.
2011. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
SZERETI a NŐT mert a GYERMEKE ÉDESANYJA akár tetszik neked akár nem. és sose lehetsz az 1.
2011. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Még egy nő, aki benyalta a "már nem alszunk együtt csak a gyerek miatt vagyok vele" mesét...de gáz.
2011. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, ha a nő ennyire beteg akkor nem nevelheti a gyereket. Elveszik tőle és az apa neveli. Amúgy meg egyértelmű hogy hiszti az egész, mert tudja hogy ezzel eléri hogy vele maradjon. Már az elején ott kellett volna hagynia. A párod aki téged szeret, nem képes erre akkor vele is gond van.
2011. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18:26 mekkora egy bunkó vagy te...a nő helyét igenis elfoglalhatja,ha már nem működik köztük a dolog.
2011. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Ugyan már! És te ezt beveszed? Ha valóban téged akarna, akkor téged választana. Ha valóban szeretne, nem kényszerítene a szerető megalázó szerepébe.

A nő attól nem borul ki, hogy a pasi csalja veled? Nem, mert nem is tud rólad. Ennyi.


Ui: szeretőből sosem lesz barátnő vagy feleség, akkor sem, ha a pasi elhagyja a párját (vagy az kirúgja, mert lebukik). Barátnőnek mindenki "rendes lányt" választ.

2011. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ennyire parádézni.

Fogja magát, bejelenti, hogy elköltözik, és viszi magával a gyereket is. Ha a nő hisztériázik, fenyegetőzik, ki kell hívni hozzá a mentőket, kötelesek bevinni.

Hat hónap zárt osztály, ott vagy kikezelik, vagy nem, a pasi meg költözhet hozzád.

Gondolom nem okoz problémát, ha viszi a gyereket magával.


Amennyiben nem ez történik, csak meg a "nem hagyhatom ott, értsd meg", akkor téged átvertek.

2011. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Huh ezt akár én is írhattam volna, kivéve a gyerek. Azért nem jött össze a dolog a pasival, mert az exe visszajárkált, és hajmeresztő dolgokat művelt, belevágta a konyhakést az ágyba meg ilyesmik. És persze hogy ő öngyilkos lesz. Ki is nézem belőle, amennyi esze van.

Én hagytam őket a fenébe, dehogy kell nekem az, hogy még belém is belémvágjon esetleg egy kést, mert kitelik tőle. Nem örülök neki, de hiába nem hangzik romantikusan, az életem fontosabb a szerelemnél.

Szerintem te is hagyd őket békén, soha nem szabadulnál meg a gyerek anyjától, és megkeserítené a te életed is.

2011. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ez a pasi nem a párod. Ő az élettársa párja. Neked max a szexpartnered.
2011. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos az, hogy a nő beteg, de hogy frankón tud zsarolni az tuti !

A gyereket nem veheti el az nem úgy működik láthatást kap az apa, ha az anya eltünik, akkor sem jár jól, mert megkerestetik, s a végén még tőle veszik el a gyereket, ha idáig jutna a helyzet.

A párod menjen el egy pszihológushoz, és hallgassa meg, hogy hogyan tudná magát túltenni ezen a lelkiismeretfurdalásán, hogy ne menjen tönkre mikor is a nőt otthagyja, főleg ha az öngyilkos lesz valóban. Ez nem a párod dolga, hanem a nőjé, és ha megteszi a gyerek a tietek lesz annyival kevesebb gond, és élhettek tovább boldogan, persze párodnak lehet kell majd némi profi segítség, ha nem tudja feldolgozni.

Ez érzelmi zsarolás semmi más !

2011. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!