Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk? A párommal...

Mit tegyünk? A párommal nagyon szeretjük egymást, tiszta mély érzelmek vannak köztünk, amik teljesen őszinték.

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy neki van 1,5éves gyereke és egy élettársa. Már évekkel ezelőtt, még a gyerek születése előtt ott akarta hagyni a nőt, de az öngyilkosséggal fenyegette meg, és annyira belebetegedett ebbe, hogy a párom visszament hozzá. A kapcsolatuk azóta sem lett jó, a gyerek születése után sem.1éve külön alszanak, nincs kapcsolat köztük, a kommunikáció is hiányos, vagy trágár. Aztán mi összejöttünk, most ismét el akarta hagyni, de a nő megint összeomlott, elmondta neki a barátom hogy engem szeret és velem akar élni, könyörgött neki, hogy értse meg, de a nő azt felelte, hogy akkor valakinek meg kell halnia, a barátom szerint félelmetes volt, dühöngött és másnap azt mondta neki, hogy ő megbocsát mindent, felejtsék el, tegyenek úgy, mintha semmi nem történt volna. A barátom erre nem képes, próbált vele újra és újra beszélni, de a nő csak zokog, és volt, hogy egész nap a földön ült összegubbadva. Öngyilkossággal fenyegette meg, valamint választania kellett a gyermeke és köztem. Mert azt mondta, hogy ha ekhagyja őket nem láthatja a gyerekét soha többé. A barátom ezt nem birná ki, és sajnálja a nőt, aki be kell látni beteg. De most mit tegyek vagy tegyünk? Nem birjuk egymás nélkül, de a barátom szerint ez a helyes, hogy ha ő velük marad, soha nem lesz boldog, de nem tud mit tenni. Nagyon kétségbe vagyok esve, mert nem birom és ő sem.
2011. febr. 4. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

A párod egy jó nagy mar...ha volt, ha gyereket csinált egy ilyen idegbeteg libának. Eleve ott hibázott, mikor szakíthatott volna, de a nő hisztije miatt visszament. Na de hogy ezután még gyereket is csinált neki, hát ne haragudj, akkor igya meg a levét.

Nekem aztán fenyegetőzhetne valaki öngyilkossággal, én úgy vagyok vele, hogy mindenki a saját életéért felel, akkor lesz öngyilkos amikor akar, csak tessék.

Most hogy már van egy gyerek is, már nem olyan egyszerű azt mondani, hogy hagyja faképnél. Az ilyen idegbeteg emberek mindenre képesek, bár tény hogy többnyire csak a szájuk jár.

Ha az én párom el akarna engem hagyni, én csomagolnék be neki a bőröndjébe, nemhogy még nekiálljak zsarolni meg hisztizni. Menjen, velem senki ne maradjon azért együtt, mert megzsaroltam. Én annál többet érek, hogy velem kényszerből kelljen együttélni.

De hát ez a nő oldala...Hogy a pasi miért maradt eddig vele, azt nem tudom. Vannak gyáva és zsarolható emberek.

De onnan kezdve, hogy van gyerek is, onnan kezdve valóban nem olyan egyszerű az egész.

2011. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Kész tények:1. Szerető vagy,és az is maradsz

2. Téged átvernek,hitegetnek,befolyásolnak,stb.

3. Előttem is mondták már:párnak,feleségnek a férfi mindig ,rendes nőt"-t választ,és a férfi hiába egy f@szkalap,attól még Te leszel a világ szemében az,aki nem rendes lány.Az,hogy Ő mi,és az,hogy Ő kétfele kefélget,senkit sem érdekel.

2011. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:34


De, ez pont ilyen egyszerű, hogy fogja a gyereket és viszi, és ha az anya pereskedni kezd, akkor kér egy szakértői véleményt, hogy normális-e.

Gyilkossággal, öngyilkossággal fenyegetőzik, könnyen fordulhat kiterjesztett öngyilkosságba

(előbb a gyereket öli meg, aztán magát), egy bíró sem hagyná ott az anyánál a gyereket ilyen körülmények között.

Ha nem is dolgozik, nincs saját keresete, és régebben is voltak mentális problémái, akkor főleg.

Amennyiben a csajt bevitetik tombolás után a mentővel, úgy egyértelmű, hogy az apa vigyáz a gyerekre, és az hónapokig tart.

Ha ennyi ideig megfelelően gondoskodnak a gyerekről, és erre ugye tanuk is vannak, az anyának szinte 0 esélye van visszaperelni a gyereket.

2011. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!